Złe wieści dla Probierza. Polski obrońca musiał przedwcześnie zejść z boiska

2 paź 2023, 20:50

Do debiutu Michała Probierza w roli selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski pozostało tylko 10 dni. Nowy opiekun kadry narodowej dopiero ogłosi swoje powołania na październikowe spotkania, ale wiele wskazuje na to, że na tej liście może nie znaleźć się Paweł Dawidowicz. Obrońca zszedł z kontuzją w pierwszej połowie meczu Torino – Verona.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Paweł Dawidowicz nie dokończył ligowego meczu w Serie A

W październiku reprezentacja Polski rozegra dwa spotkania w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Najpierw podopieczni Michała Probierza zmierzą się z Wyspami Owczymi, a następnie zagrają mecz z Mołdawią. Już w czwartek selekcjoner ogłosi, jakich piłkarzy zaprosi na najbliższe zgrupowanie kadry narodowej.

Szanse na powołanie miał Paweł Dawidowicz, który jest ważnym punktem defensywy Hellasu Verona. Problem w tym, że Polak doznał kontuzji w poniedziałkowym meczu z Torino. Obrońca dokończył pierwszą połowę, ale na drugą część gry w jego miejsce wyszedł już 19-letni Diego Coppola.

Na ten moment jeszcze nie wiadomo jak poważnego urazu nabawił się reprezentant naszego kraju. Być może uda mu się wykurować na mecze Polski z Wyspami Owczymi i Mołdawią, ale trzeba poczekać na oficjalne wieści z klubu. Warto przypomnieć, że przed dzisiejszym meczem Dawidowicz wystąpił we wszystkich ligowych spotkaniach swojego zespołu. W każdym starciu spędził na murawie pełne 90 minut.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Kiedy Probierz ogłosi powołania na październikowe zgrupowanie? Znamy datę

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA