Strona główna Żużel 1. Liga Poznaliśmy terminarz Nice PLŻ!

Poznaliśmy terminarz Nice PLŻ!

0

Zgodnie z zapowiedzią, 19 stycznia opublikowano oficjalny terminarz Nice Polskiej Ligi Żużlowej w 2016 roku. Na “dzień dobry” bardzo ciekawy mecz w Krakowie!

Cały terminarz:

1. kolejka – 28 marca (poniedziałek)
Speedway Stal Rzeszów – Kolejarz Rawicz 40:0*
Hawi Racing Team Opole – Włókniarz Częstochowa
Polonia Piła – KSM Krosno
Speedway Wanda Instal Kraków – Lokomotiv Daugavpils
Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

2. kolejka – 3 kwietnia
Orzeł Łódź – Speedway Stal Rzeszów
Włókniarz Częstochowa – Polonia Bydgoszcz
KSM Krosno – Hawi Racing Team Opole 40:0*
Kolejarz Rawicz – Speedway Wanda Instal Kraków
Wybrzeże Gdańsk – Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

3. kolejka – 10 kwietnia
Hawi Racing Team Opole – Wybrzeże Gdańsk
Polonia Bydgoszcz – KSM Krosno
Speedway Stal Rzeszów – Włókniarz Częstochowa
Lokomotiv Daugavpils – Kolejarz Rawicz 40:0*
Speedway Wanda Instal Kraków – Orzeł Łódź
Polonia Piła – pauzuje

4. kolejka – 17 kwietnia
Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
Włókniarz Częstochowa – Speedway Wanda Instal Kraków
Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz
Polonia Piła – Hawi Racing Team Opole 40:0*
KSM Krosno – Speedway Stal Rzeszów
Kolejarz Rawicz – pauzuje

5. kolejka – 24 kwietnia
Polonia Bydgoszcz – Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils – Włókniarz Częstochowa
Kolejarz Rawicz – Orzeł Łódź
Speedway Stal Rzeszów – Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Instal Kraków – KSM Krosno
Hawi Racing Team Opole – pauzuje

6. kolejka – 1 maja
Hawi Racing Team Opole – Polonia Bydgoszcz
Włókniarz Częstochowa – Kolejarz Rawicz 40:0*
KSM Krosno – Lokomotiv Daugavpils
Wybrzeże Gdańsk – Speedway Wanda Instal Kraków
Polonia Piła – Speedway Stal Rzeszów
Orzeł Łódź – pauzuje

7. kolejka – 8 maja
Lokomotiv Daugavpils – Wybrzeże Gdańsk
Kolejarz Rawicz – KSM Krosno
Orzeł Łódź – Włókniarz Częstochowa
Speedway Stal Rzeszów – Hawi Racing Team Opole 40:0*
Speedway Wanda Instal Kraków – Polonia Piła
Polonia Bydgoszcz – pauzuje

8. kolejka – 18 maja (środa)
Wybrzeże Gdańsk – Kolejarz Rawicz 40:0*
Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils
Hawi Racing Team Opole – Speedway Wanda Instal Kraków
Polonia Bydgoszcz – Speedway Stal Rzeszów
KSM Krosno – Orzeł Łódź
Włókniarz Częstochowa – pauzuje

9. kolejka – 22 maja
Lokomotiv Daugavpils – Hawi Racing Team Opole 40:0*
Kolejarz Rawicz – Polonia Piła
Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk
Włókniarz Częstochowa – KSM Krosno
Speedway Wanda Instal Kraków – Polonia Bydgoszcz
Speedway Stal Rzeszów – pauzuje

10. kolejka – 29 maja
Wybrzeże Gdańsk – Włókniarz Częstochowa
Polonia Piła – Orzeł Łódź
Hawi Racing Team Opole – Kolejarz Rawicz
Polonia Bydgoszcz – Lokomotiv Daugavpils
Speedway Stal Rzeszów – Speedway Wanda Instal Kraków
KSM Krosno – pauzuje

11. kolejka – 5 czerwca
Lokomotiv Daugavpils – Speedway Stal Rzeszów
Kolejarz Rawicz – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Hawi Racing Team Opole 40:0*
Włókniarz Częstochowa – Polonia Piła
KSM Krosno – Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Instal Kraków – pauzuje

12. kolejka – 8 czerwca (środa)
Wybrzeże Gdańsk – KSM Krosno
Polonia Piła – Włókniarz Częstochowa
Polonia Bydgoszcz – Kolejarz Rawicz 40:0*
Speedway Stal Rzeszów – Lokomotiv Daugavpils
Hawi Racing Team Opole – Orzeł Łódź
Speedway Wanda Instal Kraków – pauzuje

13. kolejka – 19 czerwca
Orzeł Łódź – Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Bydgoszcz
Kolejarz Rawicz – Hawi Racing Team Opole
Włókniarz Częstochowa – Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Instal Kraków – Speedway Stal Rzeszów
KSM Krosno – pauzuje

14. kolejka – 26 czerwca
Hawi Racing Team Opole – Lokomotiv Daugavpils
Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Instal Kraków
KSM Krosno – Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Polonia Piła – Kolejarz Rawicz 40:0*
Speedway Stal Rzeszów – pauzuje

15. kolejka – 10 lipca
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła
Kolejarz Rawicz – Wybrzeże Gdańsk
Orzeł Łódź – KSM Krosno
Speedway Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz
Speedway Wanda Instal Kraków – Hawi Racing Team Opole 40:0*
Włókniarz Częstochowa – pauzuje

16. kolejka – 13 lipca
Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
Polonia Piła – Speedway Wanda Instal Kraków
Hawi Racing Team Opole – Speedway Stal Rzeszów
Włókniarz Częstochowa – Orzeł Łódź
KSM Krosno – Kolejarz Rawicz 40:0*
Polonia Bydgoszcz – pauzuje

17. kolejka – 20 lipca (środa)
Lokomotiv Daugavpils – KSM Krosno
Kolejarz Rawicz – Włókniarz Częstochowa
Polonia Bydgoszcz – Hawi Racing Team Opole 40:0*
Speedway Stal Rzeszów – Polonia Piła
Speedway Wanda Instal Kraków – Wybrzeże Gdańsk
Orzeł Łódź – pauzuje

18. kolejka – 5 sierpnia (piątek)
Orzeł Łódź – Kolejarz Rawicz 40:0*
Włókniarz Częstochowa – Lokomotiv Daugavpils
KSM Krosno – Speedway Wanda Instal Kraków
Wybrzeże Gdańsk – Speedway Stal Rzeszów
Polonia Piła – Polonia Bydgoszcz
Hawi Racing Team Opole – pauzuje

19. kolejka – 21 sierpnia
Hawi Racing Team Opole – Polonia Piła
Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk
Speedway Stal Rzeszów – KSM Krosno
Speedway Wanda Instal Kraków – Włókniarz Częstochowa
Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź
Kolejarz Rawicz – pauzuje

20. kolejka – 28 sierpnia
Kolejarz Rawicz – Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź – Speedway Wanda Instal Kraków
Włókniarz Częstochowa – Speedway Stal Rzeszów
KSM Krosno – Polonia Bydgoszcz
Wybrzeże Gdańsk – Hawi Racing Team Opole 40:0*
Polonia Piła – pauzuje

21. kolejka – 4 września
Hawi Racing Team Opole – KSM Krosno
Polonia Bydgoszcz – Włókniarz Częstochowa
Speedway Stal Rzeszów – Orzeł Łódź
Speedway Wanda Instal Kraków – Kolejarz Rawicz 40:0*
Polonia Piła – Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

22. kolejka – 11 września
Lokomotiv Daugavpils – Speedway Wanda Instal Kraków
Kolejarz Rawicz – Speedway Stal Rzeszów
Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz
Włókniarz Częstochowa – Hawi Racing Team Opole 40:0*
KSM Krosno – Polonia Piła
Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

1. runda – 18 września
2. runda – 25 września
baraż – 2 października
baraż – 9 października

Komentarze