PP: To ponownie się dzieje! Błękitni wyeliminowali drużynę z Ekstraklasy!

Aktualizacja: 29 lip 2015, 20:27
29 lip 2015, 19:16

To ponownie się dzieje na naszych oczach! Błękitni Stargard Szczeciński w swoim pierwszym meczu Pucharu Polski pokonali beniaminka Ekstraklasy – Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 2:1 i awansowali do 1/16 finału rozgrywek!

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, który już po 19 minutach prowadzili 1:0 po bramce Adriana Chomiuka. Jednak zawodnicy ze Stargardu nawet nie dali zdążyć pomyśleć swoim kibicom o przerwanym tak szybko śnie i wzięli się do pracy.

Cztery minuty po stracie bramki Wiśniewski wyrównał na 1:1, a na 10 minut przed końcem pierwszej połowy Błękitnych na prowadzenie wyprowadził Wojciech Fadecki.

W drugiej połowie znacznie się zaostrzyła, czego najlepszym przykładem mogą być trzy żółte kartki dla piłkarzy Termaliki w przeciągu pięciu minut, jednak wynik nie uległ już zmianie i to półfinaliści poprzedniej edycji Pucharu Polski będą grać dalej!

W 1/16 finału rywalami Błękitnych będzie kolejny beniaminek Ekstraklasy- Zagłębie Lubin.