PP: Zagłębie Lubin sensacyjnie odpada z rozgrywek!

10 sie 2016, 21:00

Mamy drugą wielką sensację w rozgrywkach Pucharu Polski. Po porażce Korony Kielce tym razem przyszedł czas na Zagłębie Lubin! Podopieczni Piotra Stokowca sensacyjnie ulegli Drutex Bytovii Bytów.

Przed rozpoczęciem tego spotkania zdecydowanym faworytem było Zagłębie, które świetnie radziło sobie w rozgrywkach Ligi Europy oraz Lotto Ekstraklasy. Pierwsza połowa jednak pokazała coś innego. Statystyka strzałów 6:0 dla gospodarzy i odważna gra w ataku zwiastowała bardzo ciekawe drugie 45 minut. Tak też było, a Drutex Bytovia w 87. minucie w końcu dopięła swego! Bohaterem bytowian został Jakub Bąk.

Bytovia Bytów 1-0 Zagłębie Lubin
Jakub Bąk 86

Bytovia: 87. Gerard Bieszczad – 3. Łukasz Wróbel, 26. Martin Cseh, 2.Marek Opałacz – 8. Sebastian Kamiński, 16. Robert Mandrysz, 20.Bartłomiej Poczobut, 28. Kamil Wacławczyk (81, 6. Michał Rzuchowski), 15. Artur Formela – 24. Michał Efir (66, 10. Jakub Bąk), 11. Janusz Surdykowski (90, 5. Krzysztof Bąk).

Zagłębie: 12. Konrad Forenc – 4. Aleksandar Todorovski, 77. Sebastian Madera, 5. Jarosław Jach, 3. Đorđe Čotra – 7. Krzysztof Janus (74, 11. Artur Siemaszko), 24. Jakub Tosik, 17.Adrian Rakowski, 18. Filip Starzyński, 90. Ján Vlasko (60, 14. Łukasz Janoszka) – 26.Krzysztof Piątek.