Strona główna Siatkówka Pracowity miesiąc dla “Atomówek”

Pracowity miesiąc dla “Atomówek”

0
Znany jest już terminarz meczów zawodniczek PGE Atomu Trefla Sopot na miesiąc październik. Atomówki zainaugurują sezon w ERGO ARENIE 20 października o 18:00 meczem z Chemikiem Police.
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, brązowe medalistki ubiegłorocznych mistrzostw Polski tegoroczne zmagania ligowe rozpoczną w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mecz z tamtejszym KSZO zostanie rozegrany w niedzielę, 5 października o 14:45. Będzie to pierwsze z trzech spotkań PGE Atomu Trefla Sopot, jakie kibice będą mogli śledzić na antenie Polsatu Sport w październiku.
Data meczu z KS Pałacem Bydgoszcz (10-13.10.) nie jest jeszcze sprecyzowana, ale już wiadomo, że mecz 3. kolejki ORLEN Ligi, który jednocześnie inaugurował będzie ligowe zmagania Atomówek we własnej hali, zostanie rozegrany z Chemikiem Police w ERGO ARENIE w poniedziałek, 20. października, o 18:00. Tydzień później w ramach 4. kolejki Atomówki zmierzą się z wicemistrzem Polski, Impelem Wrocław. Spotkanie w Hali Orbita zaplanowano na niedzielę, 26. października, godzinę 14:45. Oba te spotkania będą transmitowane na antenie Polsatu Sport.
Przed ligowymi zmaganiami zwyczajowo zostanie jeszcze rozegrany turniej, w ramach którego zespoły powalczą o Superpuchar Polski. PGE Atom Trefl Sopot w tym roku nie zagra o to trofeum, ale na pewno nie odpuści walki z Chemikiem, Impelem oraz Muszynianką o zwycięstwo w Amica Cup Szamotuły. Z mistrzyniami Polski PGE Atom Trefl zagra w piątek o 18:00, z Mineralnymi zmierzy się w sobotę o tej samej godzinie, a z zespołem z Wrocławia zagra w niedzielę o 11:00. Żaden z tych meczów poza spotkaniem o Superpuchar Polski (niedziela, 14:30) nie będzie transmitowany.
Źródło: PGE ATOM Trefl Sopot
Foto: PGE ATOM Trefl Sopot