Strona główna Bez kategorii Prezes PZPS-u w szpitalu!

Prezes PZPS-u w szpitalu!

0

W środę w mediach pojawiła się informacja o stanie zdrowia wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Artura P. Pierwsze doniesienia mówiły o podejrzeniu zawału. Dlaczego ta informacja dotarła dopiero po 4 dniach ?!

Radio ZET poinformowało o znacznym pogorszeniu się stanu zdrowia i podejrzeniu zawału u wiceprezesa PZPS. Informacja o stanie zdrowia Artura P. pojawiła się w środę rano, mimo iż do całego zdarzenia doszło w sobotę rano! To właśnie wtedy u wiceprezesa PZPS stwierdzono pogorszenie się stanu zdrowia. Został on przewieziony do jednego z warszawskich szpitali, w którym przeprowadzono poważny zabieg kardiologiczny. Obrońcom Artura P. udało się jedynie ustalić, że jego życiu zagrażało niebezpieczeństwo.

Prokuratura wymiguje się od odpowiedzi i twierdzi: “Wiceprezes PZPS przebywa aktualnie w szpitalu MSWiA. Nie posiadamy wiedzy na temat stanu jego zdrowia. Będziemy zasięgali opinii w tej sprawie. O przewiezieniu do szpitala dowiedzieliśmy się wczoraj w godzinach wieczornych – zakończył Przemysław Nowak.

Komentarze