Strona główna Lekkoatletyka Przeszkoda czy bieg? Już w kwietniu odbędzie się unikalny bieg Reebok...

Przeszkoda czy bieg? Już w kwietniu odbędzie się unikalny bieg Reebok POWERUN by Runmageddon!

0
PODZIEL SIĘ

W sobotę, 14 kwietnia, w samym centrum Warszawy, pobiegnie pierwszy w Polsce miejski bieg z przeszkodami. Reebok POWERUN by Runmageddon to unikalna formuła, w której uczestnicy sami decydują, czy chcą pokonywać przeszkody, czy omijać je i po prostu biec!

Reebok POWERUN by Runmageddon pobiegnie przez najbardziej reprezentatywne części Warszawy – Stare Miasto i Bulwary Wiślane. Trasa mierzyć będzie około 10 km, a na drodze uczestników stanie 10 zróżnicowanych pod kątem trudności przeszkód.

Przeszkoda czy bieg? Te pytania w pełni oddają ideę wydarzenia organizowanego przez Reebok i Runmageddon. POWERUN to pierwszy w Polsce bieg, podczas którego uczestnicy sami decydują, jak chcą pokonać trasę – czy wybrać przeszkody, czy po prostu biec. Jeśli postawią na przeszkodę i uda im się ją pokonać, wówczas ich wysiłek zostanie nagrodzony odjęciem 1 minuty od końcowego wyniku. Ta reguła dotyczy każdej przeszkody – tym samym za 10 przebytych utrudnień można zyskać aż 10 minut czasu. Uczestnikom, którzy nie zdecydują się na pokonywanie przeszkód, pozostanie szybki bieg do mety.

Ambasadorami biegu Reebok POWERUN by Runmageddon zostały dwie osoby, które najlepiej reprezentują te dwa style biegowe: POWER, czyli przeszkody – Jarosław Bieniecki, założyciel Runmageddonu oraz RUN, czyli szybkość – Anna Kiełbasińska, czołowa polska sprinterka na dystansie 200 metrów.

Podczas POWERUN zawodnicy zmierzą się z 10 przeszkodami, dobrze znanymi uczestnikom Runmageddonów:

 • Multirig – konstrukcja z zawieszeniem drążków i kół gimnastycznych. Zawodnicy mogą używać wyłącznie kończyn górnych do przedostania się z punktu początkowego do punktu końcowego.
 • Helikopter – wspinanie się do góry po pionowej drabince.
 • Pole dance – wspięcie po grubych, pochylonych rurach na górną część konstrukcji i zjazd po pionowej rurze.
 • Wahliwa – zawieszona pod kątem kratownica z łańcuchem. Zadaniem uczestników jest przedostanie się z jednego końca ściany na drugi przy pomocy podwieszonej metalowej siatki.
 • Parkour – połączenie kilku przeszkód o miejskim charakterze.
 • Ściana z opon / łańcuchów – zawodnik przedostaje się ponad wierzchołkiem ściany z jednej jej strony na drugą przy użyciu opon / łańcucha.
 • X-man – pokonanie przeszkody z punktu początkowego do końcowego po łańcuchach.
 • Hope to rope – wspinaczka po ścianie i przedostanie się na drugą stronę.
 • Czarna wdowa – przejście metalowej konstrukcji pomiędzy linami na drugą stronę.
 • Porodówka – kilka rzędów opon, przytwierdzonych do ziemi drewnianym palem. Przeszkodę można pokonać przeciskając się na drugą stronę przez niewielki otwór pozostawiony pod oponami.

Start oraz meta mieścić się będą w Parku Fontann przy Bulwarach Wiślanych. Tam też zlokalizowane zostanie miasteczko biegowe, w którym oprócz pakietów startowych, na wszystkich odwiedzających czekać będzie szereg atrakcji przygotowanych przez markę Reebok. W specjalnie zbudowanej strefie będzie można, między innymi, przetestować oraz kupić po atrakcyjnej cenie rekomendowane do biegu POWERUN buty Reebok FLOATRIDE, spersonalizować swoją koszulkę startową czy spotkać się z ambasadorami marki i ekspertami.

Buty biegowe Reebok FLOATRIDE to najbardziej zaawansowane technologicznie buty w historii marki Reebok. Innowacyjna pianka FLOATRIDE, z której zrobiona jest podeszwa, zapewnia idealną sprężystość i amortyzację podczas biegu. Wewnętrzna wkładka buta zapewnia pełną kontrolę stopy na każdej nawierzchni, a bezszwowa cholewka ULTRA KNIT gwarantuje przewiewność i idealne dopasowanie do stopy biegacza. To wszystko powoduje, że dzięki butom Reebok FLOATRIDE można niemal odpłynąć w biegu.

Informacje praktyczne

Reebok POWERUN by Runmageddon odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia. Start imprezy przewidziany jest na godz. 9:00, a całe wydarzenie potrwa do 18:00. Uczestnicy biegu będą ruszać seriami, co 15 minut, w grupach po ok 150 osób.

 • Start zapisów: 30 stycznia
 • Liczba miejsc: 5000
 • Ceny pakietów: im wcześniej tym taniej, ceny od 79 PLN
 • W pakiecie startowym znajdą się, m.in. koszulka techniczna biegu POWERUN marki Reebok, zniżka na zakup butów Reebok FLOATRIDE oraz napoje
 • Odbiór pakietów startowych będzie możliwy od 13 kwietnia w miasteczku biegowym w Parku Fontann

Organizatorzy wydarzenia

Marka Reebok od początku istnienia związana jest z bieganiem. Założycielem firmy był biegacz – Joseph William Foster. Firma wyprodukowała w 1895 roku pierwsze na świecie kolce biegowe. Model ten został wykorzystany przez czołowych lekkoatletów na Igrzyskach Olimpijskich w 1924 roku. W 1995 roku marka stworzyła jeden z pierwszych w Polsce klubów biegowych promujących tę dyscyplinę sportu pod nazwą Klub Biegacza Reebok. Dziś Reebok kontynuuje dorobek założycieli, tworząc profesjonalne produkty dostosowane do potrzeb biegaczy na długie, średnie i krótkie dystanse, a także zróżnicowane nawierzchnie – płaskie, górskie i z przeszkodami. Reebok POWERUN by Runmageddon to kolejny krok w działaniach marki, która oprócz innowacyjnych rozwiązań, chce oferować również unikalne doświadczenia biegowe.

Runmageddon to obecnie największy organizator ekstremalnych biegów z przeszkodami    w Polsce. W 2017 roku w 17 edycjach udział wzięło blisko 60 tys. osób. Biegi, zróżnicowane pod względem stopnia trudności, obejmują formuły od 2 km i 10 przeszkód do 42 km i 140 przeszkód. Organizowane są niezależnie od pór roku i warunków pogodowych w całej Polsce.

A candidate being able to correctly answer all of the questions encompassed in Cisco 200-125 dump is very likely to pass the exam with flying colors, so if I were you, I would jump at the chance to get a high score. 
200-125 exam
If you want to pass your ICND1, ICND2 or CCNA exam on the first try, it is essential you have a sound, effective study plan that is proven and other Cisco CCNA students have followed to successfully pass their 200-120, 101-101, or 200-101 tests.
http://www.itcert-online.com/
However, most of the time many questions asked in a preceding exam are somewhat repeated either in the same formulation or paraphrased.
210-260 pdf
When you purchase a lab kit form us you will get a lab workbook to help guide you through your labs. But the lab workbook does assume that you have some basic knowledge about Cisco routers and switches.
cisco
Here at CertificaitonKits, we have on-staff seasoned CCNA, CCNP, and CCIE instructors. These instructors have helped develop Cisco training curriculum, delivered boot camps and have authored various books you will find in Barnes & Nobel or Borders.
300-115 switch
We want to be very clear, just having routers, switches and a lab workbook is not enough to pass your Cisco exam.

Komentarze