Puchar CEV: Dąbrowianki zwyciężyły po dramatycznym spotkaniu!

14 sty 2015, 20:40

Siatkarki MKS-u Dąbrowy Górniczej po niesamowitym spotkaniu pokonały na własnym parkiecie zawodniczki Galatasaray Stambuł po tie-breaku, 3:2!

Mimo tego, że w meczu nie było gier na przewagi to kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Pierwszego seta nasze zawodniczki rozpoczęły wręcz fantastycznie i ograły Turczynki aż 25:17!

Niestety kolejna partia to popis gości. Brązowe medalistki mistrzostw Turcji wygrały tego seta 25:20 i wyrównały stan spotkania. Trzeci set to ponownie lepsza gra Dąbrowianek. Trzecia drużyna poprzedniego sezonu Orlen Ligi wygrała odsłonę do 21 i potrzebowały już tylko jednego wygranego seta do zwycięstwa w całym meczu.

Niestety, czwarty set tradycyjnie został wygrany przez rywalki. Tym razem to “Czerwono-złote” zwyciężyły 25:17 co nie mogło napawać entuzjazmem przed tie-breakiem. Na szczęście siatkówka kobieca jest bardzo przewrotna co pokazała decydująca odsłona wygrana przez nasze zawodniczki 15:9!