Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga PZPN: Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych

PZPN: Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych

0

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął decyzję, iż w czasie trwania finału Pucharu Polski nie mogą być rozgrywane spotkania I i II ligi oraz Centralnej Ligi Juniorów. 

Przypomnijmy, że w finale Pucharu Polski zmierzą się Lech Poznań oraz Legia Warszawa. Spotkanie ma zostać rozegrane 2 maja o godz. 16 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

PZPN podjął decyzję, że w tym czasie nie mogą być rozgrywane inne spotkania na poziomie centralnym.

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN:

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z rozgrywanym w dniu 2 maja 2015 r. (sobota) o godzinie 16 meczem finałowym rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2014/2015, uwzględniając konieczność zapewnienia temu wydarzeniu najwyższej rangi, mecze 28 kolejki rozgrywek I i II ligi oraz 26 kolejki Centralnej Ligi Juniorów nie mogą być rozgrywane w terminach pokrywających się z bezpośrednią transmisją z ww. zawodów.

W związku z powyższym zwracamy się do gospodarzy poszczególnych meczów, wyznaczonych na 2 maja w godzinach kolidujących z transmisją telewizyjną z Finału Pucharu Polski, o wskazanie nowego terminu zawodów. Celem uniknięcia kolizji z transmisją, mecze rozgrywane w dniu 2 maja powinny rozpocząć się o godzinie 13 (lub wcześniej) lub o godzinie 19 (lub później). Dodatkowo przypominamy o możliwości wyznaczenia terminu rozegrania zawodów na inny dzień przypadający w ramach danej kolejki rozgrywek.

 

Komentarze