środa, 10 sierpnia, 2022

PZPN ma kłopoty przez Michniewicza. Wycofa się jeden ze sponsorów?

Polski Związek Piłki Nożnej może mieć coraz większe problemy w związku z publikacją Szymona Jadczaka dotyczącą przeszłości Czesława Michniewicza. Wyjaśnień w sprawie selekcjonera ma bowiem domagać się firma InPost – donosi portal „Interia.pl”.

Michniewicz pozywa Jadczaka. InPost chce wyjaśnień

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybetW mediach cały czas jest głośno o kontaktach Czesława Michniewicza z szefem piłkarskiej mafii w Polsce – Ryszardem Forbichem. Dyskusja rozgorzała na nowo po tym, jak dziennikarz śledczy Szymon Jadczak opublikował nowe materiały, dotyczące selekcjonera reprezentacji Polski. Wynika z nich, że Michniewicz miał rozmawiać przez telefon z „Fryzjerem”711 razy podczas całej swojej kariery. Co więcej, do pierwszych kontaktów miało dojść jeszcze w 1996 roku.

Czesław Michniewicz zdecydował, że za opublikowany tekst pozwie Szymona Jadczaka. Duże kontrowersje wzbudza jednak fakt, że selekcjonera naszej reprezentacji ma reprezentować ten sam adwokat, który wcześniej dbał o interesy właśnie Ryszarda Forbicha. Nie spodobało się to wielu osobom, które prosiły PZPN o zajęcie stanowiska w tej sprawie. Wyjaśnień żąda także firma InPost, która jest sponsorem strategiczny reprezentacji Polski.

Strategiczny sponsor reprezentacji Polski, firma InPost, oczekuje komunikatu PZPN, w którym związek odniesie się do sprawy Czesława Michniewicza i jego pozwu przeciwko Szymonowi Jadczakowi – napisał Wojciech Górski na łamach portalu „Interia.pl”.

Decyzja przedsiębiorstwa InPost wywołała w mediach wiele komentarzy. Dlatego też odniósł się do niej Wojciech Kądziołka, który jest rzecznikiem prasowym wspomnianej firmy.

Ideą współpracy InPostu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest wsparcie rozwoju reprezentacji, dlatego zdecydowaliśmy się zostać jej strategicznym sponsorem. Nie współpracujemy jednak z osobami zatrudnianymi przez związek […] Co jednak nie oznacza, że ta sytuacja nas nie niepokoi. Dlatego też poprosiliśmy PZPN o zajęcie stanowiska w tej sprawie – powiedział Kądziołka w rozmowie z portalem „Interia”.

Jadczak zniesmaczony postawą Michniewicza. „Napluł kibicom w twarz”

Podobne teksty

Komentarze

  1. Niech się wycofuje InPost, jak mr jad przegra z CM to PZPN będzie mógł się domagać od dziennikarzyny pokrycia utraconych przychodów. Jadczak gdzie jest ich 9 baniek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA