czwartek, 30 czerwca, 2022

PZPN ogłosił ceny biletów na Ligę Narodów. Horrendalne stawki

W czerwcu reprezentacja Polski rozegra mecze przeciwko Belgii i Walii w Lidze Narodów. PZPN ogłosił ceny, jakie trzeba będzie zapłacić za wejściówki na poszczególne trybuny. Kwoty są przerażające.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

PZPN i horrendalne stawki za wejściówki

W czerwcu reprezentacja Polski rozegra cztery potyczki w ramach Ligi Narodów. Dwa odbędą się na wyjeździe (Belga i Holandia), a dwa następne nasza drużyna narodowa zagra przed własną publicznością (Walia i Belgia). Jednak ceny biletów na pojedynki domowe przyprawiają o dreszcz przerażenia.

Bilety drugiej kategorii, które uprawniają do miejsc za bramką, kosztują 180 złotych. Cena wejściówek na miejsca o najgorszej widoczności (w narożnikach stadionu) wynosi 120 złotych. Natomiast PZPN postanowił nieco obniżyć należność dla rodzin.

Opiekunowie z dziećmi poniżej dwunastego roku życia obejrzą mecze z Walią i Belgią za 160 złotych (100 złotych osoba dorosła + 60 złotych dziecko). Dzieci powyżej dwunastu lat zapłacą pełną kwotę. 90 złotych to koszt biletu dla osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim z opiekunem.

Sprzedaż biletów

Reprezentacja Polski tegoroczną edycję Ligi Narodów zainauguruje 1 czerwca o godzinie 20:45 spotkaniem z Walią na Tarczyński Arena we Wrocłąwiu. Dwa tygodnie później (14czerwca) podopieczni Czesława Michniewicza podejmą Belgię na PGE Narodowym. Bilety na wyżej wymienione mecze będzie można nabyć na stronie bilety.laczynaspilka.pl.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Michniewicz spotkał się z Gabrielem Słoniną. „On chce grać dla Polski”

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA