Rozgrzewka przed Ligą Mistrzów? Marciniak poprowadzi duży mecz

12 maj 2023, 13:25

Szymon Marciniak będzie głównym sędzia dzisiejszego starcia finałowego o Puchar Króla Arabii Saudyjskiej. Zmierzą się w nim zespoły Al-Hilal Saudi oraz z Al-Wehda FC. Aarbitrowi urodzonemu w Płocku pomagać będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Sędzią VAR na to spotkanie został wybrany Tomasz Kwiatkowski.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Puchar Króla Arabii Saudyjskiej rozgrzewką przed LM?

Do zakończenia tegorocznej edycji Ligi Mistrzów pozostały już tylko trzy spotkania. Możliwe, że w półfinałowych spotkaniach rewanżowych przyjdzie nam zobaczyć na murawie polskich arbitrów. Po kontrowersjach w starciu Real Madryt – Manchester City może dojść do zmian w obsadzie sędziowskiej. Możliwe, że UEFA wezwie do pomocy Szymona Marciniaka.

Zanim jednak do tego (ewentualnie) dojdzie, 42-latka czeka jeszcze jedno wielkie spotkanie. Szymon Marciniak będzie bowiem dziś sędzią głównym meczu finałowego o Puchar Króla Arabii Saudyjskiej. W nim zespół Al-Hilal Saudi zmierzy się z Al-Wehda FC.

Na liniach arbitrowi z Płocka pomagać będą asystenci, czyli Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Sędzią VAR został ogłoszony natomiast Tomasz Kwiatkowski. Mecz na King Abdul Aziz Stadium rozpocznie się już o godzinie 20:00. Czy to rozgrzewka przed półfinałem Ligi Mistrzów? Wszystko na to wskazuje.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Real wypuścił zwycięstwo! Manchester City w dobrej pozycji przed rewanżem

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA