Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszą rundę SBP!

9 lut 2017, 23:28

Inauguracja sezonu żużlowego zbliża się wielkimi krokami. Najlepsze żużlowe teamy, a w ich składach najlepsi zawodnicy świata. To znak, że tradycyjnie, na toruńskiej Motoarenie, sezon żużlowy w Europie zainauguruje cykl Speedway Best Pairs.

Siedem teamów sponsorskich i największe gwiazdy żużla wraz z medalistami indywidualnych mistrzostw świata Gregiem Hancockiem oraz Bartoszem Zmarzlikiem zawitają już 25 marca na toruńską Motoarenę, aby zainaugurować cykl Speedway Best Pairs.

Dla wszystkich kibiców spragnionych żużla mamy dobrą wiadomość – bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży. Nabywać można je za pomocą portalu eventim.pl, ale również w sklepach Empik, Media Markt i Saturn, na terenie całego kraju.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali dla kibiców specjalny pakiet promocyjny „bilet + bilet”, który obejmuje pierwszą rundę cyklu Speedway Best Pairs (25 marca) oraz Speedway Euro Championship (30 czerwca). Obie wspomniane imprezy odbędą się na toruńskiej Motoarenie.

Początek zawodów godzina 17:30.

Pakiet bilet + bilet obejmujący toruńską rundę SBP (25.03) oraz SEC (30.06):
Strefa niebieska:
Bilet normalny: 65 zł
Bilet ulgowy: 25 zł

Strefa zielona:
Bilet normalny: 45 zł
Bilet ulgowy: 15 zł

Ceny biletów na I rundę cyklu SBP (Motoarena, Toruń) przedstawiają się następująco:

Strefa niebieska:
Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Strefa zielona:
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Trybuna główna: 100 zł
Bilet VIP: 650 zł
Pakiet Meet & Greet: 1200 zł
Pakiet Meet & Greet (z miejscem noclegowym): 1500 zł

Program: 10 zł

Dzieci do 12 roku życia (rocznik 1997 i młodsi) : 1zł (bilet dostępny tylko z biletem normalnym na strefę zieloną i żółtą). Dzieci do 7. roku życia wstęp darmowy (bez miejsca siedzącego).

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom (od 13 do 18 roku życia – 1999 i młodsze), uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia – 1991 i młodsi), emerytom i rencistom.

Źródło:inf. prasowa

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA