Serie A: Drużyna Łukasza Żygadły przegrywa na wyjeździe!

29 kwi 2015, 11:51

Po wygranym we własnej hali pierwszym półfinałowym starciu Trentino, w którego barwach występuje Łukasz Żygadło ulegli na wyjeździe Sir Safety Perugia 1:3.

Siatkarze z Perugii już od początku spotkania starali się postawić rywalom swoje warunki gry i wygrali dwa pierwsze sety. Ekipa Trentino była ewidentnie tym podrażniona i w trzeciej partii wręcz rozbiła rywali 25:12, jednak kolejny set również padł łupem gospodarzy.

Polski rozgrywający zdobył w całym spotkaniu 2 punkty (1 blokiem i 1 zagrywką).

Decydujący mecz zostanie rozegrany już w piątek 1 maja.

Sir Safety Perugia – Energy T.I. Diatec Trentino 3:1 (25:22, 28:26, 12:25, 25:18)

Sir Safety Perugia: De Cecco (3), Atanasijević (27), Vujević (5), Fromm (14), Barone (6), Buti (7), Giovi (libero) oraz Beretta, Sunder (1), Maruotti (1), Paolucci (1), Tzioumakas.

Trentino Volley: Żygadło (2), Nemec (5), Lanza (11), Kazijski (20), Sole (8), Birarelli (4), Colaci (libero) oraz Djurić (13), Burgsthaler, Giannelli (1), Fedrizzi.