Strona główna Pozostałe Inne Shawn Rhoden ambasadorem Olimp Sport Nutrition!

Shawn Rhoden ambasadorem Olimp Sport Nutrition!

0
fot: Olimp Sport Nutrition

Shawn Rhoden, czyli Mr.Olympia 2018 został nowym ambasadorem marki Olimp Sport Nutrition. Najlepszego kulturystę świata będzie można spotkać na stoisku Olimp Sport Nutrition podczas Arnold Sports Festival w najbliższy weekend w Columbus.

Shawn Rhoden od lat należy do światowej czołówki kulturystyki. Od 2011 roku pochodzący z Jamajki amerykański kulturysta, aż pięciokrotnie plasował się na podium najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych, Mr.Olympia. W ubiegłym roku Shawn Rhoden sięgnął po tytuł.

Aktualny Mr. Olympia będzie jednym z ambasadorów Olimp Sport Nutrition podczas Arnold Sports Festival w Columbus, w Stanach Zjednoczonych. Targi odbędą się tam w dniach 1-3 marca. Shawn Rhoden będzie do dyspozycji dziennikarzy i fanów pierwszego i trzeciego dnia imprezy w godzinach 10:00 – 14:00.

Marka Olimp Sport Nutrition jest własnością polskiej firmy Olimp Laboratories Sp. z o.o. założonej w 1990 roku, która od blisko dekady posiada status firmy farmaceutycznej. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o., oddział w Niemczech oraz spółki we Włoszech, w Hiszpanii i w USA. Jej produkty obecne są w blisko 100 krajach na niemal wszystkich kontynentach. W ramach wieloletniej strategii rozwoju w 2015 roku firma uruchomiła Ośrodek Badawczo-Rozwojowy – jeden z najbardziej innowacyjnych na świecie w branży suplementów diety i farmaceutyków. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwe jest wytwarzanie produktów najwyższej jakości. To z kolei powoduje, że firma działa w wymiarze globalnym i jest doceniania na całym świecie, co udowadniają liczne nagrody przyznawane zarówno dla produktów Olimp Labs, jak i samej firmy.

Komentarze