Strona główna Żużel PGE Ekstraliga Składy drużyn – PGE Ekstraliga

Składy drużyn – PGE Ekstraliga

0
Od 1 do 14 listopada trwał okres transferowy w Polsce. Poniżej prezentujemy składy drużyn PGE Ekstraligi na sezon 2018.

 

Fogo Unia Leszno

Seniorzy:
Jarosław Hampel
Janusz Kołodziej
Piotr Pawlicki

Obcokrajowcy:
Brady Kurtz (Australia)
Emil Sajfutdinow (Rosja)

Juniorzy:
Dominik Kubera
Wiktor Lis
Marek Lutowicz
Tymoteusz Picz
Kacper Pludra
Bartosz Smektała
Szymon Szlauderbach
Wiktor Trofimow

Trener: Piotr Baron

Betard Sparta Wrocław

Seniorzy:
Damian Dróżdż
Maciej Janowski

Obcokrajowcy:
Gleb Czugunow (Rosja)
Max Fricke (Australia)
Andrzej Lebiediew (Łotwa)
Václav Milík (Czechy)
Tai Woffinden (Wielka Brytania)

Juniorzy:
Oskar Bober
Maksym Drabik
Przemysław Liszka

Trener: Rafał Dobrucki

Cash Broker Stal Gorzów

Seniorzy:
Krzysztof Kasprzak
Szymon Woźniak
Bartosz Zmarzlik

Obcokrajowcy:
Linus Sundstroem (Szwecja)
Martin Vaculik (Słowacja)

Juniorzy:
Hubert Czerniawski
Rafał Karczmarz
Kamil Nowacki
Marcel Studziński
Alan Szczotka

Trener: Stanisław Chomski

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Seniorzy:
Patryk Dudek
Kacper Gomólski
Piotr Protasiewicz
Gregorz Zengota

Obcokrajowcy:
Michael Jepsen Jensen (Dania)
Martin Smolinski (Niemcy)
Jacob Thorssell (Szwecja)

Juniorzy:
Nikodem Bartoch
Mateusz Burzyński
Sebastian Niedźwiedź
Jakub Osyczka
Mateusz Tonder
Alex Zgardziński

Trener: Adam Skórnicki

Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa

Seniorzy:
Adrian Miedziński
Tobiasz Musielak
Rafał Szombiersk

Obcokrajowcy:
Andriej Kudriaszow (Rosja)
Fredrik Lindgren (Szwecja)
Andreas Lyager (Dania)
Leon Madsen (Dania)
Matej Zagar (Słowenia)

Juniorzy:
Adrian Bialk
Michał Gruchalski
Paweł Staniszewski
Bartosz Świącik
Mateusz Świdnicki
Adrian Woźniak

Trener: Marek Cieślak

MrGarden GKM Grudziądz

Seniorzy:
Krzysztof Buczkowski
Przemysław Pawlicki
Krystian Pieszczek

Obcokrajowcy:
Antonio Lindback (Szwecja)
Artiom Łaguta (Rosja)
Kai Huckenbeck (Niemcy)

Juniorzy:
Damian Lotarski
Dawid Wawrzyniak
Kamil Wieczorek

Trener: Robert Kempiński

Get Well Toruń

Seniorzy:
Rune Holta
Paweł Przedpełski
Grzegorz Walasek

Obcokrajowcy:
Jason Doyle (Australia)
Chris Holder (Australia)
Jack Holder (Australia)
Niels Kristian Iversen (Dania)

Juniorzy:
Daniel Kaczmarek
Marcin Kościelski
Igor Kopeć-Sobczyński
Aleks Rydlewski

Trener: Jacek Frątczak

Grupa Azoty Unia Tarnów

Seniorzy:
Jakub Jamróg
Artur Mroczka

Obcokrajowcy:
Nicki Pedersen (Dania)
Kenneth Bjerre (Dania)
Peter Kildemand (Dania)
Wiktor Kułakow (Rosja)

Juniorzy:
Dawid Knapik
Kacper Konieczny
Przemysław Konieczny
Patryk Rolnicki
Krystian Stefanów

Trener: Paweł Baran

Komentarze