Śląsk Wrocław w półfinale PLK! Travis Trice nie przestaje zachwycać

2 maj 2022, 10:33

Śląsk Wrocław triumfował nad Eneą BC Zastalem Zielona Góra w decydującym meczu ćwierćfinałowego play-offów Energa Basket Ligi. Z kapitalnej strony zaprezentował się MVP sezonu zasadniczego, Travis Trice.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Śląsk Wrocław odwrócił losy serii

Śląsk zwyciężył z Eneą BC Zastalem Zielona Góra i awansował do półfinału Energa Basket Ligi. Wrocławianie przegrywali w tej serii już 0-2, jednak zdołali odwrócić jej losy. W drugiej połowie podopieczni Andreja Urlepa wspaniale sobie radzili. Zwłaszcza czwarta kwarta, wygrana przez gości 25:16, może robić wrażenie. Od stanu 69:75 przyjezdni zaliczyli zryw 11-0 i nie oddali korzystnego rezultatu do końca meczu. Śląsk trafił 21/22 rzutów osobistych.

Półfinałowymi oponentami wrocławian będzie Grupa Sierleccy Czarni Słupsk.