Strona główna Pozostałe Stevenson boi się Fonfary?

Stevenson boi się Fonfary?

0

Andrzej Fonfara podczas ostatniej walki, wygranej na punkty z Doudou Ngymbu odniósł kontuzję. Treningi ma wznowić dopiero od połowy stycznia, a już dużo się mówi o ewentualnej walce z Kanadyjczykiem 4 kwietnia. 

Yvon Michael (promotor Adonisa) potwierdza zainteresowanie walką z Polskim Księciem, jednak zarówno pięściarz jak i właśnie jego promotor wybraliby walkę z Nadjib Mohammedim. Andrzej za pośrednictwem twittera przyznał, że jest gotowy na 4 kwietnia i tym razem “Adonis się już nie podniesie”.

– Fonfara to kawał twardziela i z pewnością byłby dobrym rywalem na kwiecień. Gdybym miał wolną rękę, wybrałbym jednak Nadjiba Mohammedi. To trochę taki mój koncert życzeń – nie ukrywa promotor kanadyjskiego “Supermana”, championa wagi półciężkiej według federacji WBC.

– Celem mojego zawodnika jest rewanż ze Stevensonem. Marzy o nim, a moim zdaniem mógłby w nim zwyciężyć. Jest dużo dojrzalszym pięściarzem niż był w maju i sporo wyniósł z tamtego pojedynku. Jako jedyny od czasu spotkania Stevensona z Dawsonem był w stanie wytrzymać moc jego uderzeń – odparł promujący “Polskiego Księcia” Leon Margules.

Piotr Jankowski