Szymański z kolejnym popisem w Fenerbahce. Strzelił 10. gola w sezonie [WIDEO]

4 gru 2023, 20:30

Sebastian Szymański nie przestaje zachwycać znakomitą dyspozycją w barwach Fenerbahce Stambuł. Reprezentant Polski strzelił jedną z bramek w wygranym 4:1 starciu z Sivassporem w ramach 14. kolejki Super Lig. Było to już jego 10. trafienie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

Szymański z kolejnym trafieniem

Sebastian Szymański jest w tym sezonie prawdopodobniej najrówniej grającym w Europie piłkarzem reprezentacji Polski. 24-latek od początku rozgrywek popisuje się formą strzelecką w Fenerbahce, a w poniedziałkowy wieczór dał kolejny tego powód w pojedynku 14. kolejki Super Lig.

Starcie z Sivassporem ułożyło się całkowicie po myśli drużyny ze Stambułu. Wygrała bowiem pewnie aż 4:1, a Szymański strzelił jedną z bramek. Reprezentant Polski otworzył wynik w 17. minucie, wykorzystując bardzo dobre podanie od Dusana Tadicia.

To już siódmy ligowy gol Szymańskiego w tym sezonie, a 10. licząc również europejskie puchary. Do tego 24-latek zanotował aż dziewięć asyst we wszystkich rozgrywkach. Jest zatem o krok od zaliczenia tzw. koszykarskiego double-double, jeszcze przed upływem pierwszej połowy sezonu.