poniedziałek, 23 maja, 2022

Tarnów: III Memoriał Krystiana Rempały

Poznaliśmy listę startową memoriału Krystiana Rempały. Impreza ku czci tragicznie zmarłego żużlowca odbędzie się 28 września. 

Rempała był tarnowskim żużlowcem, który uczył się w rzeszowskiej Stali. W 2015 roku po raz pierwszy zaprezentował się w najwyższej klasie ligowej biorąc udział w 14 meczach. Łącznie zdobył 46 punktów.

W 2016 trafił do rodzimej Unii Tarnów. Dla Jaskółek zaprezentował się w 4 spotkaniach zdobywając 18 punktów. Więcej nie zdążył, gdyż 22 maja zderzył się z jeżdżącym w ROW Rybnik – Kacprem Woryną, co było bezpośrednią przyczyną jego krwiaka, śpiączki, a kolejno śmierci, którą datuje się na 28 maja.

Pierwszy memoriał ku czci tarnowianina odbył się w październiku 2017 roku, w których wystartował ojciec Krystiana – Jacek. Cały memoriał padł łupem Jakuba Jamróga.

W tym roku w odświętnej rywalizacji weźmie udział 6 par, które utworzą  GIPSMAN TEAM (Janusz Kołodziej; Patryk Zieliński), S-SERWIS TEAM (Ernest Koza; Przemysław Konieczny), ARKAN TEAM (Krystian Pieszczek; Patryk Rolnicki), WES-BUD TEAM (Jakub Jamróg; Dawid Rempała), CARINET TEAM (Daniel Kaczmarek; Marko Levishin) oraz STASIAK TEAM (Sebastian Niedźwiedź; Michał Gruchalski).

Wydarzeniu patronuje prezydent miasta Tarnowa – pan Roman Ciepiela. http://credit-n.ru/offers-zaim/lime-zaim-zaymi-online.html

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA