Strona główna Koszykówka TBL: Nowy gracz w Anwilu

TBL: Nowy gracz w Anwilu

0

Anwil Włocławek podpisał kontrakt z Kacprem Młynarskim. Podpisał on roczną umowę z klubem.

Miniony sezon Młynarski spędził w Siarce Tarnobrzeg. Jego zespół był drugim najgorszym w lidze, jednak sam zawodnik nie może go zaliczyć do nieudanych. Zaliczył średnio 11 punktów (36.4% z gry), 6.6 zbiórek, 2.1 asyst oraz 0.7 przechwytów na spotkanie. Na parkiecie przebywał około 32 minuty w trakcie spotkań.

W Tauron Basket Lidze spędził do tej pory dwa sezony dwukrotnie występując w stroju tarnobrzeskiej drużyny. Wcześniej grał też w Sokole Łańcut, Starcie Gdynia, Asseco Prokomie Gdynia, a karierę rozpoczynał w Resovii Rzeszów.

Po podpisaniu kontraktu Młynarski powiedział: “Nie kryję radości z podpisania kontraktu we Włocławku. Anwil to klasowy klub, z najwyższej półki w kraju, a Igor Milicić to jeden najlepszych trenerów ligi. Cieszę się, że trafiłem do klubu, o którym mówi się, że organizację ma na poziomie europejskim, a szkoleniowiec to uznana postać w środowisku. Znam oczekiwania trenera, który widzi mnie w roli niskiego skrzydłowego i jestem przekonany, że sprostam zarówno jego oczekiwaniom, jak i oczekiwaniom kibiców”

Źródło: kkwloclawek.pl

Komentarze