Strona główna Koszykówka Thomas wraca do EBLK

Thomas wraca do EBLK

0
JASMIN THOMAS

Jasmine Thomas od stycznia wzmocni drużynę PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów. Amerykanka to MVP ostatnich finałów Energa Basket Ligi Kobiet. Nagrodę tę zdobyła wraz ze złotym medalem będąc zawodniczką CCC.

 

“Potrzebujemy jakości i doświadczenia na pozycji rozgrywającej. Wierzę, że Thomas pomoże nam w walce o kolejny medal w polskiej ekstraklasie” – powiedział dla trener Dariusz Maciejewski.

Thomas zastąpi w ekipie z Gorzowa Wlkp. Chloe Jackson, która miała podpisany kontrakt do końca grudnia. Thomas w poprzednim sezonie grając w CCC Polkowice została wybrana MVP finałów, zdobywała średnio 16,3 pkt, miała też 6 zbiórek i 6,3 asysty na mecz.

Jasmin Thomas ma za sobą 304 spotkania w lidze WNBA, w 248 meczach wychodziła w pierwszej piątce. Statystycznie w całej karierze notowała średnio: 9,5 pkt, 25,7 minuty, 3,6 asysty, 2,9 zbiórki. W ostatnim sezonie grała w finałach WNBA i zdobywała średnio 11,1 pkt, dokładała też 5,1 asysty.

– Chcemy w tym roku grać o wysokie celne w Energa Basket Lidze Kobiet. Wykorzystaliśmy zapis w kontrakcie i od stycznia wzmocni nas Jasmine Thomas. Potrzebujemy jakości i doświadczenia na pozycji rozgrywającej. Wierzę, że Thomas pomoże nam w walce o kolejny medal w polskiej ekstraklasie – powiedział trener Dariusz Maciejewski. http://credit-n.ru/offers-zaim/greenmoney-online-zaymi-za-20-minut.html

Komentarze