Strona główna Bez kategorii Tomasz Adamek wraca na ring! Zawalczy na najbliższym Polsat Boxing Night

Tomasz Adamek wraca na ring! Zawalczy na najbliższym Polsat Boxing Night

0

Niedługo na sportowej emeryturze wytrzymał Tomasz Adamek. W dzisiejszym programie „Puncher” ogłoszono, że popularny „Góral” powróci do ringu na kolejnej gali z cyklu Polsat Boxing Night, która odbędzie się 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie.

Adamek ostatnią swoją walkę stoczył w październiku ubiegłego roku, kiedy w dosyć pechowych okolicznościach przegrał przez nokaut z Erickiem Moliną. Do momentu nokautu – który nastąpił praktycznie równi z gongiem – Polak prowadził na kartach punktowych sędziów i prawdopodobnie wygrałby przez jednogłośną decyzję. Po tej porażce „Góral” ogłosił zakończenie kariery, zresztą już po raz drugi (pierwszy raz wspominał o tym po porażce z Arturem Szpilką). Jak widać głód boksu okazuje się silniejszy i kolejny raz będziemy mogli oglądać na ringu jednego z najlepszych polskich pięściarzy w historii.

Wiadomo jeszcze, że na Polsat Boxing Night oprócz Adamka zawalczy Mateusz Masternak, który po zmianie grupy promotorskiej zdążył już stoczyć jeden pojedynek. W marcu tego roku pokonał na punkty niewygodnego Alexandra Kubicha na gali organizowanej przez Tymex Boxing Promotion. Pozostałe zestawienia gali będą ujawniane w najbliższym czasie.

Galę organizować będzie z kolei nowa grupa pod wodzą Mateusza Borka – MB Promotions, który będzie łączył obowiązki dziennikarskie z promotorskimi.


Komentarze