Transmisja Polska – Korea Południowa (17.09): Gdzie oglądać drugi mecz kwalifikacji olimpijskich w siatkówce kobiet?

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet rozpoczęła kwalifikacje do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich od wygranej 3:0 ze Słowenią. Drugim rywalem Biało-czerwonych będzie Korea Południowa, a mecz ten zostanie rozegrany w niedzielne popołudnie. Jeśli nasze siatkarki chcą wystąpić na IO Paryż 2024 muszą zająć jedno z dwóch pierwszych miejsc, rozgrywanego w Łodzi turnieju.

Kolejna szybka wygrana?

Na inauguracje turnieju kwalifikacyjnego nasze siatkarki pokazały, że zachowały wysoką formę z Ligi Narodów i mistrzostw Europy. W sobotę przy wsparciu kilku tysięcy kibiców pokonały 3:0 Słowenię i zrobiły pierwszy krok w kierunku awansu na Igrzyska Olimpijskie. O świętowaniu nikt jednak nie myślał, bo już w niedzielę Biało-czerwone zagrają z Koreą Południową. Polki ponownie wystąpią w roli faworytek. Trzeba jednak pamiętać, że zespół z Azji w 2021 zajął czwarte miejsce na IO w Tokio.

W drugiej połowie września rozgrywane są trzy turnieje eliminacyjne. Podopieczne Stefano Lavariniego znalazł się w grupie C. Ich rywalkami są reprezentacje Niemiec, Stanów Zjednoczony, Włoch, Tajlandii, Korei Południowej, Słowenii i Kolumbii. Rywalizacji toczy się w systemie każdy z każdym. Po dwie najlepsze drużyny z każdego turnieju zdobędą  „bilet” do Paryża.

Polska – Korea Południowa: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich, w którym zagra Polska i Korea Południowa rozpocznie się w niedzielę, 17 września o godzinie 17:30. Transmisję z tego starcia przeprowadzą stacje Polsat Sport i TVP Sport. Relację na żywo będzie można śledzić również w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej TVP Sport oraz na platformie Polsat Box Go.

Kwalifikacje do IO Paryż 2024. Polki grają w Łodzi. Kiedy mecze? Terminarz

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA