Transmisja Serbia – Polska (05.01): Gdzie oglądać drugi mecz turnieju w Granollers?

Aktualizacja: 5 sty 2024, 19:09
5 sty 2024, 14:46

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej kontynuuje przygotowania do zbliżających się mistrzostw Europy. Ostatnim etapem jest towarzyski turniej w hiszpańskim Granollers, w którym Biało-Czerwoni przegrali już z gospodarzami. Teraz czeka ich starcie z Serbią, która także szykuje się do udziału w ME. Gdzie obejrzeć to spotkanie?

Serbia – Polska
05.01.2024, godz. 17:45
Turniej w Granollers

Serbia – Polska: Gdzie oglądać? Transmisja

Drugi mecz turnieju w hiszpańskim Granollers, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Serbią rozpocznie się w piątek, 5 stycznia o godzinie 17:45. Transmisję przeprowadzi firma Solidsport za pośrednictwem platformy Handball Globe TV. Dostęp będzie płatny – cena za dostęp do tego meczu to 3,99 euro, a pakiet na wszystkie spotkania turnieju to koszt 9,99 euro. Mecze będzie można obejrzeć zarówno na żywo, jak i na żądanie z odtworzenia.

Serbia – Polska. Biało-Czerwoni przed drugim meczem towarzyskim

Serbowie rozpoczęli zmagania na turnieju w Granollers od starcia ze Słowacją, które z dość dużym spokojem wygrali 31:24. Wcześniej natomiast rozgrywali mecze towarzyskie na początku listopada ubiegłego roku. W dwumeczu ze Słowenią ani razu nie cieszyli się z wygranej – najpierw przegrali 26:30, a dzień później po zaciętym pojedynku zremisowali 28:28.

Biało-Czerwoni z kolei zainaugurowali towarzyski turniej od pojedynku z gospodarzami. Choć w starciu z Hiszpanią nie byli faworytami, to do przerwy prowadzili 13:12. Po zmianie stron aktualni wicemistrzowie Europy byli już jednak znacznie skuteczniejsi i dość pewnie wygrali 31:25. Polacy mogli jednak schodzić z parkietu z podniesionymi czołami.

Ostatnie starcie Polaków z Serbami miało miejsce dość dawno temu, bo w czerwcu 2017 roku. Obie reprezentacje mierzyły się wówczas w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Tamto spotkanie zakończyło się remisem 34:34. Ostatni triumf Biało-Czerwonych to z kolei ME w 2016 roku – wygrali wówczas 29:28.

Polacy postraszyli Hiszpanów, ale tylko do przerwy. Porażka na otwarcie turnieju w Granollers