TWG: Polscy żużlowcy ze złotym medalem!!!

29 lip 2017, 21:56

Polska para Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski w niesamowitym stylu zdobyła złoty medal The Worlds Games!!! W wielkim finale Polacy okazali się zdecydowanie lepsi od Australijczyków!

Po rundzie zasadniczej prowadzili Australijczycy, którzy mieli na swoim koncie 24 punkty. Fantastycznie spisywał się Doyle, który zgromadził 15 oczek, 7 zdobył Fricke, z kolei 2 rezerwowy dziś Holder.

Polacy skończyli tę fazę na drugiej pozycji przegrywając z Australijczykami jednym punktem. Podobnie jak u naszych rywali Doyle, tak u nas niesamowite zawody rozgrywał Zmarzlik, 7 oczek dołożył Janowski i 1 punkt rezerwowy Patryk Dudek.

O tym czy wystąpimy w wielkim finale decydował baraż, który rozegraliśmy ze Szwedami mającymi po rundzie zasadniczej 20 “oczek”. Na nasze szczęście punkty zdobyte w pierwszej fazie były niezbędne bo w pojedynku ze Skandynawami padł remis i o tym, że to my, a nie Szwedzi pojadą w finale decydowała właśnie większa liczba punktów po fazie zasadniczej.

Wielki finał to już dominacja pary Zmarzlik – Janowski, która od samego początku do końca prowadził i nie oddała dwóch pierwszych pozycji do samego końca wygrywając pojedynek 5:1 i zdobywając historyczny złoty medal The Worlds Games!!!

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA