Strona główna Pozostałe Inne Uznany trener podszkoli Mariusza Wacha!

Uznany trener podszkoli Mariusza Wacha!

0

Jak donosi Mariusz Kołodziej – promotor Mariusza Wacha – w najbliższym czasie polskiego pięściarza czekają treningi pod okiem Jamesa Aliego Bashira, drugiego trenera Władimira Kliczki. Zajęcia mają odbywać się w Stanach Zjednoczonych.

Wach najprawdopodobniej treningi rozpocznie już na początku stycznia, a na ring powróci na przełomie lutego i marca. Gdzie i z kim odbędzie się kolejna walka ‘Wikinga’ ? Tego jeszcze nie wiadomo. Jedną z możliwości jest występ na gali organizowanej przez grupę Global Boxing, która jest rozgrywana na terenie Stanów Zjednoczonych. Inną, alternatywną opcją jest walka w Polsce. Drugą możliwością na pewno byłaby zainteresowana telewizja Polsat, dla której walki Mariusza Wacha przynoszą dużą oglądalność i co za tym idzie – spore zyski.

Polskiego boksera nie widzieliśmy na zawodowym ringu od ponad dwóch lat, jednak teraz jego kariera znów nabiera rozpędu. Po odniesieniu dwóch zwycięstw (nad Samirem Kurtagiciem i Travisem Walkerem) polak powoli powraca w łaski kibiców.