Strona główna Żużel PGE Ekstraliga Ważna informacja dla kibiców. Poznańskie mecze nie dla każdego!

Ważna informacja dla kibiców. Poznańskie mecze nie dla każdego!

0

W Poznaniu stadion przygotowany na ekstraligę. Jednak nie wszystko poszło po myśli działaczy i kibiców. W oficjalnym komunikacie Speedway Ekstraligi oznajmiono, że kibice gości nie będą mogli oglądać meczu swojej drużyny “na żywo”. 

Pełna treść komunikatu:

5. Informacja o braku możliwości przyjmowania kibiców przyjezdnych na stadionie w
Poznaniu. Informujemy, że w sezonie 2016 zgodnie z Decyzją Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego z dnia 04.01.2016 Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA (dalej: WTS SA) nie będzie przyjmować zorganizowanych grup kibiców gości na stadion w Poznaniu z powodu braku możliwości technicznych oraz infrastrukturalnych wynikających z zapisów Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. W imieniu klubu WTS SA serdecznie przepraszamy Kibiców pozostałych klubów za utrudnienia w sezonie 2016 i zapraszamy w sezonie 2017 na zmodernizowany Stadion Olimpijski we Wrocławiu.”

Oznacza to z pewnością mniej atrakcji na trybunach. Do tego jednak wrocławianie pomału się przyzwyczajają – taka sama zasada obowiązywała kibiców przyjezdnych w zeszłym sezonie, kiedy mecze odbywały się na częściowo remontowanym Stadionie Olimpijskim.

Komentarze