Strona główna Pozostałe Inne Wielki sukces PGE Narodowego. Rekordowe zyski!

Wielki sukces PGE Narodowego. Rekordowe zyski!

0
Foto: morfae.com

To był bardzo udany rok dla PGE Narodowego! Największy stadion w Polsce zakończył rok 2016 z najwyższym w historii zyskiem operacyjnym. Jak poinformował prezes PL.2012+ Jakub Opara zysk operacyjny wyniesie ponad 15 mln złotych!

– Rok temu, jako operator PGE Narodowego, mieliśmy przyjemność złożyć kilka obietnic, z których teraz chcielibyśmy się rozliczyć – powiedział prezes PL.2012+Jakub Opara na konferencji prasowej podsumowującej kończący się czwarty rok działalności spółki.

PGE Narodowy był w tym roku areną wielu bardzo ważnych wydarzeń. Reprezentacja Polski rozgrywała eliminacyjne mecze do mistrzostw świata, żużlowcy ścigali się na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, gdzie padł rekord frekwencji (70 tysięcy kibiców!), rozegrano również Memoriału im. Kamili Skolimowskiej z Anitą Włodarczyk na czele, która pobiła wówczas rekord świata, z błoń Narodowego wyruszył także Orlen Warsaw Maraton, a w lipcu oczy całego świata były zwrócone na Warszawę i PGE Narodowy ze względu na organizację szczytu NATO, który przebiegł bez żadnych zastrzeżeń.

– Naszym celem jest rozszerzanie oferty. Aby utrzymać status lidera „przemysłu czasu wolnego”, chcemy zapewnić naszym gościom możliwości aktywnego spędzenia czasu nie tylko na terenie naszego obiektu, ale również na błoniach PGE Narodowego. Zgodnie z zapowiedziami, w 2016 roku rozpoczęliśmy prace nad projektem „Wspólny PGE Narodowy”, który ma stać się ważną częścią przestrzeni miejskiej stolicy. Chcemy stworzyć miejsce dla rodzinnego spędzania czasu. Bezpieczne, przyjazne, atrakcyjne i wspierające relacje międzypokoleniowe. Projektujemy je także z myślą o osobach z ograniczoną sprawnością. „Wspólnym PGE Narodowym” chcemy również wspierać działalność amatorskich organizacji sportowych działających w otoczeniu naszego obiektu. W tym roku przygotowaliśmy strategię, określiliśmy zakres inwestycji i rozstrzygnęliśmy konkurs na projekt pierwszego etapu – podkreślił prezes PL.2012+.

Komentarze