wtorek, 28 czerwca, 2022

Wojsko Polskie lepsze od Gortat Teamu

W meczu kończącym 9. edycję campów dla młodzieży Marcina Gortata. Wojsko Polskie pokonało drużynę Marcina Gortata złożoną z gwiazd sportu i show-biznesu 71:62.

Dzisiejsze spotkanie rozgrywane w Tauron Arenie Kraków było piątym pojedynkiem na parkiecie drużyny Gortata z ekipą Wojska Polskiego. W poprzednich trzykrotnie triumfowali celebryci, raz żołnierze.

W drużynie Marcina Gortata, jak co roku nie zabrakło gwiazd ze świata sportu sportu. Na parkiecie mogliśmy zobaczyć między innymi siatkarzy Piotra Gruszkę oraz Mariusza Wlazłego. Koszulkę Gortat Team ubrała również Urszula Radwańska. Natomiast świat show-biznesu reprezentowali artysta kabaretowy Mariusz Kałamaga, muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka.

Po drugiej stronie parkietu, w drużynie Wojska Polskiego grali między innymi jego kolega z Washington Wizards Garrett Temple oraz koszykarka Wisły Can-Pack Kraków Agnieszka Szott-Hejmej.

Organizator całej akcji, Marcin Gortat cieszył się, że pomimo trwających mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz upalnej pogody, na spotkanie przyszło liczne grono kibiców.

Cały dochód ze sprzedaży biletów na ten mecz zostanie przeznaczony na cele Fundacji MG13, w szczególności na letni i zimowy wypoczynek dzieci z rodzin polskich żołnierzy.

Marcin Gortat Team – Wojsko Polskie 62:71 (10:27, 16:9, 13:20, 23:15)

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA