Strona główna Pozostałe Sporty motorowe Z jednego bagna do drugiego. Nie pewna przyszłość Haasa w F1

Z jednego bagna do drugiego. Nie pewna przyszłość Haasa w F1

0
FOTO: https://twitter.com/WilliamsRacing

Robert Kubica odchodzi z Williamsa, ale Polakiem interesuje się spore grono działaczy pracujących przy Formule 1. Jednym z zespołów, do którego miałby trafić krakowianin jest Haas.

Gene Haas usłyszał ode mnie, jak ma wyglądać F1 w roku 2021. Teraz musi przetrawić wszystko i podjąć decyzję – zdradza dyrektor, Gunther Steiner.

Zmiany mają polegać na rewolucji technicznej i finansowej. Zespoły mają dojść do porozumienia ws. zasad rywalizacji i podziału premii. Rewolucja ma sprzyjać zespołom słabszym. Amerykański team powinien otrzymać większe nagrody finansowe, co byłoby dobrą informacją dla wspierającego zespół miliardera – Genego Haasa.

Haas współpracuje z F1 od sezonu 2016, kiedy to połączył siły z Ferrari i stał się ekipą satelitarną dla włoskiego giganta.

Mówi się, że Robert Kubicy dołączy do tego zespołu w przyszłym sezonie i będzie kierowcą rozwojowym. W razie dobrych wyników w treningach otrzymałby szansę ścigania w 2021 roku. http://credit-n.ru/offers-zaim/mgnovennye-zaimy-na-kartu-bez-otkazov-kredito24.html

Komentarze