Zmiany w składzie radomian!

7 lis 2017, 18:38

Przez kontuzję Dejana Vincicia klub, w którym występuje jest zmuszony poszukać nowego siatkarza na pozycję rozgrywającego. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ sezon klubowy zaczął się już na dobre.

Już od samego początku sezonu w zespole Cerradu Czarnych Radom, grający na pozycji rozgrywającego Dejan Vincic na boisku występował sporadycznie. Wszystko to przez kontuzję, jakiej nabawił się słoweński siatkarz. Dlatego w roli pierwszego rozgrywającego Radomian występuje Kamil Droszyński.

Vincic aktualnie przebywa w swoim kraju, gdzie poddaje się szeregowi badań, które wykazują poprawę. Mimo tego władze klubu poszukują zastępcy na okres około dwóch miesięcy.

Pierr Pujol, którym był zainteresowany klub, nie zgodził się na tak krótki okres czasu i ostatecznie wybrał ofertę z Berlina. Radomianie testowali Dmytro Dołgopołowa, który jest teraz głównym kandydatem na wolne miejsce w zespole. Jednakże i on doznał lekkiej kontuzji, mianowicie podkręcił staw skokowy i na krótki czas był wyłączony z treningów. Mimo tego to prawdopodobnie on podpisze kontrakt i zastąpi Vincicia na czas jego rehabilitacji.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA