Strona główna Żużel Pozostałe Znamy obsadę XIII Memoriału im. Edwarda Jancarza!

Znamy obsadę XIII Memoriału im. Edwarda Jancarza!

0

Dziś organizatorzy Memoriału im. Edwarda Jancarza przedstawili ostatniego uczestnika. Będzie nim junior KS Get Well Toruń – Paweł Przedpełski. Tym samym obsada turnieju jest już zamknięta.

Torunianin jako ostatni przyjął zaproszenie od organizatorów Memoriału. Co można powiedzieć o obsadzie? Poza praktycznie całym składem Stali Gorzów, są to w większości bardzo młodzi i gniewni żużlowcy. Oczywiście nie brakuje takich tuzów jak Peter Kildemand czy Antonio Lindbaeck, którzy pokazali w zeszłym sezonie, że są bardzo mocni.

To dla mnie fajne wyróżnienie, ponieważ lista startowa zawodników wygląda na prawdę ciekawie. Będzie to też początek sezonu, więc przydadzą sie takie zawody żeby sie wjechać i obyc z motocyklem – skomentował krótko Paweł Przedpełski dla portalu stalgorzow.pl

Początek tegorocznych zmagań i to w takim turnieju, z taką obsadą pokazuje, że żużlowcy chcą w 100% sprawdzić się na tle innych równych czy też mocniejszych rywali. Wiemy jedno – Memoriał im. Edwarda Jancarza będzie idealnym sprawdzianem dla żużlowców przed ligą, która rozpoczyna się tydzień później.

Pełna obsada XIII Memoriału im. Edwarda Jancarza:

Bartosz Zmarzlik
Krzysztof Kasprzak
Adrian Cyfer
Przemysław Pawlicki
Matej Zagar
Niels K. Iversen
Miachael J. Jensen
Martin Vaculik
Maksym Drabik
Emil Sajfudinow
Peter Kildemand
Antonio Lindbaeck
Patryk Dudek
Piotr Pawlicki
Paweł Przedpełski

Komentarze