Znamy półfinałowe pary Ligi Narodów. Czekają nas hity

W środę przed południem w szwacjarskim Nyonie odbyło się losowanie półfinałowych par tegorocznej edycji Ligi Narodów UEFA. Przed nami niezwykle ciekawe starcia reprezentacji, które będą miały szansę po raz pierwszy sięgnąć po końcowe zwycięstwo.

Pod koniec września ubiegłego roku odbyły się ostatnie spotkania w ramach obecnej edycji Ligi Narodów UEFA. Biało-czerwoni na koniec zmagań wygrali na wyjeździe 1:0 z Walią i utrzymali się w Dywizji A, ustępując w czwartej grupie Holandii i Belgii. Dziś z kolei poznaliśmy półfinałowe pary.

Ciekawe pojedynki w półfinale Ligi Narodów

Awans do półfinałów Ligi Narodów UEFA wywalczyły reprezentacje Chorwacji (1. mimejsce w grupie 1), Hiszpanii (1 miejsce. w grupie 2), Włoch (1. miejsce w grupie 3) i Holandii (1. miejsce w grupie 4). W gronie tym zabrakło triumfatorów dwóch poprzednich edycji, czyli Portugalii i Francji.

Losowanie par półfinałowych tradycyjnie odbyło się w Nyonie. Chorwacja zmierzy się z Holandią, natomiast Hiszpania powalczy o awans do finału z Włochami. Decydujące spotkania zostaną rozegrane w połowie czerwca.

Półfinałowe pary Ligi Narodów UEFA 2022/23:

● Holandia vs Chorwacja (14 czerwca, godz. 20:45 | De Kuip, Rotterdam)
● Hiszpania vs Włochy (15 czerwca, godz. 20:45 | De Grolsch Veste, Enschede)

● Mecz o 3. miejsce: 18 czerwca, godz. 15:00 (De Grolsch Veste, Enschede)
● Finał: 18 czerwca, godz. 20:45 (De Kuip, Rotterdam)

Wojciech Szczęsny zawieszony?! Juventus podejrzany o kolejne przekręty

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama