Strona główna Pozostałe Sporty walki Znamy rywala Strusa

Znamy rywala Strusa

0

KSW podało nowego rywala dla Piotra Strusa. Pierwotnie Polak walczyć miał z Abu Azaitarem, lecz ten nabawił się kontuzji.

Jay Silva będzie przeciwnikiem zawodnika z Warszawy. Urodzony w Angoli zawodnik jest już znany polskiej publiczności. 33-latek trzy razy był rywalem Michała Materli. Dwa razy wygrał Polak.

Silva to zdecydowanie zawodnik z wyższej półki niż Abu Azaitar. Strus widzi w tym szansę na rozwój kariery i zdobycie tytułu, jednak zdaje sobie sprawę z klasy rywala.

Pojedynek z Silvą, który już trzykrotnie walczył z Michałem Materlą, do dla mnie znakomita szansa – ocenia Strus. Jay to na pewno bardziej wymagający rywal niż Azaitar, ale zwycięstwo nad tak mocnym rywalem, może znacząco przyspieszyć moją karierę. Nigdy wcześniej nie byłem tak blisko mistrzowskiego pasa KSW – mówi Polak

Gala KSW 29 odbędzie się 6. grudnia w Krakowie. Dla wszystkich fanów MMA będzie to najpewniej wymarzony prezent. Wiadomo już, że zobaczymy walki Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą, Narkuna z Reljiciem, Sowińskiego z Bakoceviciem, Gramrota z Chlewickim, Celińskiego z Kondraciukiem, Radomskiego z Piskorzem i oczywiście Strusa z Silvą. Wciąż nie znamy przeciwnika Mameda Khalidova i Borysa Mańkowskiego.