Strona główna Lekkoatletyka Znamy skład reprezentacji na HME!

Znamy skład reprezentacji na HME!

0

45 zawodników znalazło się w kadrze Polski na Halowe Mistrzostwa Europy, które w dniach 5-8 marca odbędą się w Pradze. Oto pełna kadra:

Kobiety:

  1. Marika Popowicz, bieg na 60 metrów, CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
  2. Ewa Swoboda, bieg na 60 metrów, UKS Czwórka Żory
  3. Małgorzata Hołub, bieg na 400 metrów, sztafeta 4 x 400 metrów, KL Bałtyk Koszalin
  4. Justyna Święty, bieg na 400 metrów, sztafeta 4 x 400 metrów, AZS-AWF Katowice
  5. Angelika Cichocka, bieg na 800 metrów, bieg na 1500 metrów, ULKS Talex Borzytuchom
  6. Synta Ellward, bieg na 800 metrów, WKS Flota Gdynia
  7. Joanna Jóźwik, bieg na 800 metrów, AZS-AWF Warszawa
  8. Katarzyna Broniatowska, bieg na 1500 metrów, KS AZS AWF Kraków
  9. Renata Pliś, bieg na 1500 metrów, bieg na 3000 metrów, MKL Maraton Świnoujście
  10. Sofia Ennaoui, bieg na 3000 metrów, LKS Lubusz Słubice
  11. Karolina Kołeczek, bieg na 60 metrów przez płotki, MUKS Wisła Junior Sandomierz
  12. Urszula Domel, skok wzwyż, KS AZS AWF Wrocław
  13. Justyna Kasprzycka, skok wzwyż, KS AZS AWF Wrocław
  14. Kamila Lićwinko, skok wzwyż, KS Podlasie Białystok
  15. Paulina Guba, pchnięcie kulą, OKS Start Otwock
  16. Joanna Linkiewicz, sztafeta 4 x 400 metrów, KS AZS AWF Wrocław
  17. Ewelina Ptak, sztafeta 4 x 400 metrów, WKS Śląsk Wrocław
  18. Monika Szczęsna, sztafeta 4 x 400 metrów, AZS-AWF Katowice


Mężczyźni:

  1. Kamil Kryński, bieg na 60 metrów, KS Podlasie Białystok
  2. Remigiusz Olszewski, bieg na 60 metrów, OŚ AZS Poznań
  3. Łukasz Krawczuk, bieg na 400 metrów, sztafeta 4 x 400 metrów, WKS Śląsk Wrocław
  4. Rafał Omelko, bieg na 400 metrów, sztafeta 4 x 400 metrów, KS AZS AWF Wrocław
  5. Karol Zalewski, bieg na 400 metrów, sztafeta 4 x 400 metrów, KS AZS UWM Olsztyn
  6. Kamil Gurdak, bieg na 800 metrów, MKS Stal Nowa Dęba
  7. Adam Kszczot, bieg na 800 metrów, RKS Łódź
  8. Marcin Lewandowski, bieg na 800 metrów, CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
  9. Szymon Krawczyk, bieg na 1500 metrów, WKS Śląsk Wrocław
  10. Artur Ostrowski, bieg na 1500 metrów, OŚ AZS Poznań
  11. Krzysztof Żebrowski, bieg na 1500 metrów, KS AZS-AWF Biała Podlaska
  12. Mateusz Demczyszak, bieg na 3000 metrów, WKS Śląsk Wrocław
  13. Łukasz Parszczyński, bieg na 3000 metrów, KS Podlasie Białystok
  14. Dominik Bochenek, bieg na 60 metrów przez płotki, CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
  15. Damian Czykier, bieg na 60 metrów przez płotki, KS Podlasie Białystok
  16. Adrian Strzałkowski, skok w dal, MKS Aleksandrów Łódzki
  17. Adrian Świderski, trójskok, WKS Śląsk Wrocław
  18. Sylwester Bednarek, skok wzwyż, RKS Łódź
  19. Piotr Lisek, skok o tyczce, OSOT Szczecin
  20. Robert Sobera, skok o tyczce, KS AZS AWF Wrocław
  21. Konrad Bukowiecki, pchnięcie kulą, PKS Gwardia Szczytno
  22. Rafał Kownatke, pchnięcie kulą, LKS Ziemi Puckiej Puck
  23. Jakub Szyszkowski, pchnięcie kulą, WKS Śląsk Wrocław
  24. Paweł Wiesiołek, siedmiobój, KS Warszawianka Warszawa
  25. Patryk Dobek, sztafeta 4 x 400 metrów, SKLA Sopot
  26. Andrzej Jaros, sztafeta 4 x 400 metrów, KS Agros Zamość
  27. Jakub Krzewina, sztafeta 4 x 400 metrów, WKS Śląsk Wrocław

Komentarze