Liga Mistrzów tenisistów stołowych: Drugie zwycięstwo Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki

24 lis 2016, 21:26

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonała TTC Ostrava 2016 3:0 w 4. kolejce Ligi Mistrzów tenisistów stołowych. Trzecią porażkę zanotowała Energa-Manekin Toruń, która przegrała we własnej hali z Chartres ASTT 0:3.

Drużyny z Grodziska Mazowieckiego i Ostrawy mierzyły się ze sobą w pierwszej kolejce rozgrywek. Wówczas Bogoria wygrała we własnej hali 3:0.

Zawodnicy Dartom Bogorii zaprezentowali dziś bardzo dobrą formę. Ning Gao i Panagiotis Gionis bez większych problemów rozstrzygnęli swoje pojedynki w trzech setach. Natomiast Daniel Górak po pięciosetowej batalii pokonał Petra Korbela. W decydującym secie reprezentant Polski zwyciężył 19:17. Dla Bogorii Grodzisk Mazowiecki jest to drugie zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów.

Energa-Manekin Toruń mierzyła się dziś z wiceliderem grupy D. Niestety torunianie byli w dzisiejszym spotkaniu dużo słabsi od swoich rywali. W trzech pojedynkach nie wygrali ani jednego seta.

TTC Ostrava 2016 – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3

KST Energa-Manekin Toruń – Chartres ASTT 0:3