Remis na koniec zmagań w Irun!

8 sty 2017, 12:40

Pomimo szansy na odniesienie zwycięstwa w ostatnim meczu turnieju towarzyskiego, podopieczni Tałanta Dujszebajewa muszą zadowolić się jedynie remisem w tym spotkaniu.

Początek spotkania zapowiadał dobry mecz w wykonaniu Biało-Czerwonych (5:4). Do stanu 8:8 gra układała się po myśli podopiecznych Tałanta Dujszebajewa, jednak chwilę później gra Polaków nieco osłabła.

Po przerwie wziętej przez naszego trenera, gra Polaków wciąż się nie poprawiała, co wykorzystali Argentyńczycy (8:13). Do końca pierwszej połowy polska ekipa zdobyła jedynie dwa punkty (10:13).

Druga połowa również nie zapowiadała się dobrze (13:16). Niespodziewanie Biało-Czerwoni “przebudzili się” i po udanej kontrze Michała Daszka na tablicy wyników pojawił się remis (16:16). Prawoskrzydłowy naszej reprezentacji po swojej kolejnej bramce dał im nieznaczne prowadzenie (20:19).

W końcówce meczu podopieczni trenera Dujszebajewa nie pozwalali Argentyńczykom objąć prowadzenia (24:24). W końcówce meczu pomimo szansy naszej reprezentacji na zwycięstwo ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem po niecelnym rzucie Gębali (26:26).

Polska – Argentyna 26:26 (10:13)

Polska: Kornecki, Malcher, Morawski – Chrapkowski, Daszek, Daćko, Gierak, M. Gębala, T. Gębala, Jachlewski, Jurkiewicz, Krajewski, Niewrzawa, Łyżwa, Przybylski, Walczak

Argentyna: Schulz, Garcia – J. Fernandez, Carou, Deschamps, Cangniani, Pizarro, F. Fernandez, Moscariello, A. Portela, P. Portela, Cueto, S. Simonet, D. Simonet, P. Simonet, Vieyra, Vaistein, Querin