Adam Kownacki w wielkim pojedynku? Możliwe, że zawalczy z Chisorą

W ostatnich latach Adam Kownacki (20-2, 15 KO) doznał dwóch bolesnych porażek z Robertem Heleniusem. Polski pięściarz już w lipcu powinien mieć jednak szanse, na zatarcie złego wrażenia, jakie pozostawił kibicom po wspomnianych pojedynkach. 

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Wszystko za sprawą pojedynku, który planuje najpotężniejszy promotor bokserski na świecie, czyli Eddie Hearn. W rozmowie z IFL TV Brytyjczyk zdradził, że pracuję nad „wielkim” pojedynkiem z udziałem Derecka Chisory (32-11, 23 KO).

Adam Kownacki i Dereck Chisora już latem?

Pracuję nad wspaniałą walką dla Derecka Chisory! Jesteśmy już na ostatnim etapie negocjacji. Mam ogromną nadzieję, że uda się nam ją zrealizować. Może na lipiec lub na sierpień – powiedział Hearn.

Jak to łączy się z Adamem Kownackim? Media sądzą, że przeciwnikiem 38-latka będzie właśnie polski pięściarz. Sam Kownacki przyznał zresztą w rozmowie z „Super Expressem”, że wraca na ring latem, ale nie może jeszcze zdradzić, kto będzie jego kolejnym rywalem. Innym kandydatem do walki z Brytyjczykiem jest Andy Ruiz Jr.

Na walkę, którą mam stoczyć w wakacje będę miał odpowiednią wagę. Chciałbym walczyć w Nowym Jorku, tam mam swoich wiernych kibiców, którzy są głodni boksu – zdradził 33-latek.

Warto przypomnieć, że Dereck Chisora w przeszłości mierzył się już z jednym Polakiem. W 2019 roku już w drugiej rundzie znokautował Artura Szpilkę. W przeszłości brytyjski pięściarz walczył się z takimi legendami boksu jak Tyson Fury, Ołeksandr Usyk, Daivd Haye czy Witalij Kliczko.

Rewanż Canelo – Biwoł pod koniec lata? Meksykanin zmienia plany po porażce

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze