Strona główna ME Polska 2017 Aleksiej Spiridonov znów szokuje, pokazał Polakom środkowy palec

Aleksiej Spiridonov znów szokuje, pokazał Polakom środkowy palec

0

Aleksiej Spiridonov to jeden z najbardziej zniezawidzonych zawodników w naszym kraju. Jednak nie bez podstaw. Po dłuższej przerwie Rosjanin po raz kolejny zaatakował Polaków. 

Wszystko odbyło się na Twitterze zawodnika. Przestawia tam zdjęcie z meczu Polski ze Słowenią, w którym to biało-czerwoni przagrali w trzech setach. Nic nie było by w tym nadzwyczajnego gdyby nie to, że Spiridonov pokazał środkowy palec w stronę biało-czerwonych. Pikanterii swojemu twettowi dodał również poprzez opis “Jak się masz ??? Kocham ?.

Rosyjski przyjmujący rozpoczął swoje “wybryki” trzy lata temu. W czasie trwania mistrzostw świata w Polsce zaczął strzelać do polskiej publiczności. Miało to miejsce w czasie spotkania w reprezentacją Niemiec, gdy to udało mu się zdobyć punktowy blok.

W innej sytuacji nazwał Polaków “pszekami”. To natomiast nastało po porażce jego drużyny z biało-czerwonymi podczas mistrzostw świata 2:3. W języku rosyjskim słowo “pszek” jest obraźliwym określeniem Polaków.

Nie dał również zapomnieć o sobie w 2015 roku. Wtedy to podopieczni Antigi odpadli z mistrzostw Starego Kontynentu po ćwierćfinale ze Słowenią. Ukazał zdjęcie swojej nagiej osoby, przykrywając się zdobytym Pucharem mistrzostw Europy z podpisem “Polska, Puchar Europy wygląda tak ?”.

Spiridonov cały czas prowadzi walkę z całym polskim narodem. Sprawia mu to przyjemność i raczej mu się nie znudzi. Wg słów, które padły w jednym z wywiadów, uważa iż nasz kraj jest… zgniły – Zawsze uważałem, że Polacy to normalni ludzie. Kiedy przyjeżdżałem tu z klubem, nie było żadnych problemów. Na mistrzostwach światach zdałem sobie sprawę, że to zgniły naród. 

Komentarze