Strona główna Pozostałe Always Forward Pack – nowy pack futbolowy od Nike

Always Forward Pack – nowy pack futbolowy od Nike

0

Nike prezentuje nowy Always Forward Pack. W skład kolekcji wchodzą modele Phantom Vision oraz Mercurial Vapor i Mercurial Superfly. Kolorystyka nowego packu odzwierciedla najważniejsze aspekty nowoczesnej gry: precyzję i szybkość.

Model Phantom Vision symbolizuje precyzję. Zapewnia niezrównane dopasowanie i doskonałe czucie piłki. Te buty piłkarskie przeznaczone są dla graczy wymagających precyzji i kontroli na boisku. System sznurowania Ghost Lace ukrywa sznurowadła, aby zapewnić optymalny kontakt piłki z butem. Model Phantom Vision dostępny jest w intensywnie niebieskiej kolorystyce Racer Blue. Niebieski kolor od zawsze był obecny w świecie piłki nożnej – można go było zobaczyć w strojach najstarszych klubów piłkarskich i w oryginalnych butach R9 Mercurial z 1998 roku. W nowym modelu PhantomVSN projektanci Nike wykorzystali aspekt psychologiczny tej barwy, która ma właściwości uspokajające. Niebieska kolorystyka idealnie pasuje do stylu gry zawodników Phantom i zapewni Ci stoicki spokój w najbardziej gorączkowych momentach. Zawodnicy nie dają się ponieść emocjom podczas gry. Gdy chaos przejmuje kontrolę nad boiskiem, zawodnicy Phantom obniżają napięcie, zaskakując swoich przeciwników równowagą i niewzruszonym wewnętrznym spokojem.

Modele Mercurial symbolizują natomiast szybkość. Kluczem do prędkości jest odpowiednie dopasowania a modele Mercurial zapewniają doskonałe dopasowanie, które gwarantuje prędkość na boisku. Modele Mercurial dostępne są w charakterystycznej żółto-zielonej kolorystyce Volt, która symbolizuje szybkość i energię. To najbardziej żywa kolorystyka Nike na najszybszych butach do piłki nożnej. Najbardziej rzucający się w oczy kolor idealnie pasuje do odważnego stylu gry każdego zawodnika Mercurial. Linia Mercurial nie wymyśliła szybkości – ona dopracowała ją do perfekcji. Ponad dwadzieścia lat rozwoju technologii pozwoliło uzyskać model stworzony z myślą właśnie o niej. Specjalne korki wykorzystują jak najmniej materiału, zapewniając przyczepność w newralgicznych miejscach, a żebrowana tekstura cholewki Flyknit pozwala na precyzyjne i mocne kopnięcia piłki.

Always Forward Pack dostępny jest zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej.

Komentarze