Andrzej Wasilewski wyróżniony przez WBC. Doceniono pomoc Ukrainie

1 kwi 2022, 16:59

Andrzej Wasilewski to bez wątpienia największy polski promotor bokserski. Teraz biznesmena doceniła organizacja WBC, która przyznała mu odznakę “Love Without Borders” (Miłość Bez Granic). Szef grupy Knockout Promotions wyróżnienie dostał za pomoc Ukrainie.

Od kilku tygodni Andrzej Wasilewski wraz z grupą polskich przedsiębiorców zaangażowany jest w pomoc ludziom dotkniętym napaścią Rosji na Ukrainę. Jego działalność dobroczynna została doceniona przez organizację WBC, która uhonorowała Polaka odznaką “Love Without Borders” (Miłość Bez Granic).

— Wybuch wojny była zarówno dla Polaków, jak i naszych ukraińskich sąsiadów, prawdziwym szokiem. Historia naszych narodów nie zawsze dobrze się układała. Były też krwawe czasy. W ciągu ostatnich lat setki tysięcy Ukraińców wybrało jednak nasz kraj jako miejsce na pracę i swój nowy dom —  powiedział szef grupy Knockout Promotions.

Teraz praktycznie w każdej restauracji pracuje jakiś Ukrainiec, a ukraińscy lekarze pracują w naszych szpitalach. Żyjemy w spokoju i harmonii, a t nagle wybuchła ta wojna. To, co wydarzyło się w Polsce, było również niewiarygodne. Nagle całe nasze społeczeństwo się zjednoczyło — dodał Andrzej Wasilewski.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA