sobota, 13 sierpnia, 2022

Anita Włodarczyk straciła zdrowie przez złodzieja. Pilnie musi przejść operację

Anita Włodarczyk już w najbliższy poniedziałek przejdzie operację. Wybitna polska lekkoatletka nabawiła się urazu, gdy zatrzymywała złodzieja, który próbował ukraść jej samochód. W związku z tym pojawiły się obawy, czy zawodnika weźmie udział w mistrzostwach świata, które ruszają już 15 lipca w USA.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Włodarczyk przed operacją. Zdąży na turniej w Oregonie?

Włodarczyk przygotowywała się w czwartek do startu w mistrzostwach Polski w Suwałkach. Trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem nie wzięła jednak udziału w turnieju. Wszystko z powodu kontuzji, której nabawiła się w starciu ze złodziejem próbującym ukraść jej samochód.

Polskiej zawodniczce udało się powstrzymać włamywacza i oddać go w ręce funkcjonariuszy policji. Problem w tym, że podczas szarpaniny doznała urazu mięśnia. W związku z tym w poniedziałek przejdzie operację. Włodarczyk o wszystkim poinformował poprzez swoje media społecznościowe.

W związku z poniedziałkowym zabiegiem pod znakiem zapytania stoi występ naszej lekkoatletki na lipcowych mistrzostwach świata w Oregonie. Anita Włodarczyk będzie chciał jak najszybciej dojść do pełnego zdrowiem, bowiem w Stanach Zjednoczonych stanie przed szansą na zdobycie piątego tytułu mistrzyni świata. Wyczekiwany turniej startuje już 15 lipca w Eugene.

Ewa Swoboda mistrzynią Polski! W pobiciu rekordu przeszkodził jeden czynnik

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA