Anthony Joshua – Robert Helenius (12.08): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja i karta walk

Aktualizacja: 13 sie 2023, 11:03
12 sie 2023, 08:00

Kilka miesięcy temu zapowiedziano, że Anthony Joshua stanie w Londynie do walki z Dillianem Whyte’em. Tydzień przed sobotnią galą okazało się, że w organizmie drugiego z pięściarzy wykryto niedozwolone substancje. Organizatorzy znaleźli jednak zastępstwo i w ringu pojawi się Robert Helenius. Podpowiadamy, gdzie i kiedy oglądać sobotnią galę

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Anthony Joshua nie dał szans pogromcy Kownackiego. Co za nokaut

Joshua – Helenius: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

Organizatorzy gali Matchroom Boxing w Londynie umieścili na głównej karcie walk osiem pojedynków. Pierwszy z nich będzie można oglądać już od godziny 20:00. Z kolei walka wieczoru, w której udział wezmą Anthony Joshua i Robert Helenius, nie powinna rozpocząć się wcześniej niż o godzinie 23:30. Transmisję z gali przeprowadzi platforma DAZN.

Helenius stoczy dwie walki w ciągu jednego tygodnia

Anthony Joshua jeszcze dwa lata temu był na szczycie pięściarskiego świata. Brytyjczyk posiadał w swojej kolekcji pasy mistrzowskie federacji WBO, IBF, WBA oraz IBO. Na jego drodze stanął wówczas Ołeksandr Usyk, który dwukrotnie pokonał brytyjskiego czempiona. Joshua po dwóch bolesnych porażkach zmienił trenera i zapowiedział, że jeszcze odzyska stracone przez siebie tytuły.

Pierwszy krok do celu 33-latek już wykonał. W kwietniu Anglik przystąpił  do pojedynku z Jermainem Franklinem, którego pokonał decyzją sędziów. Teraz Joshua stanie do kolejnej walki, a jego rywalem został ogłoszony Robert Helenius. Nordycki Koszmar może być szczególnie znany polskim fanom ze względu dwa pojedynki, które stoczył z Adamem Kownackim. Fiński zawodnik pokonał naszego pięściarza w 2020 i 2021 roku.

Dla Heneliusa pojedynek z Joshuą będzie drugim, który stoczy w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Fiński pięściarz kilka dni wygrał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie ze swoim rodakiem – Miką Mielonenem. Było to dla niego pierwsze zwycięstwo po ubiegłorocznej porażce z Deontayem Wilderem.

Gala w Londynie. Pełna karta walk. Kto wyjdzie na ringu?

Podczas sobotniej gali Matchroom Boxing w Londynie bardzo ciekawie zapowiadają się również pojedynki, które fani zobaczą przed walką wieczoru. Przede wszystkim kibice ostrzą sobie zęby na starcie pomiędzy Dereckiem Chisorą i Geraldem Washingtonem. Nie gorzej zapowiada się ringowe spotkanie Filipa Hrgovica z Demseyem McKeanem.

Walka wieczoru:
Salahdine Parnasse (17-1-0)-Robert Ruchała (9-0-0)
Karta Główna:
Ibragim Chuzhigaev (17-5-0)-Bogdan Gnidko (10-0-0)
Danu Tărchilă (6-1-0)-Patryk Kaczmarczyk (9-2-0)
Patryk Surdyn (7-3-0)-Kamil Szkaradek (4-0-0)
Michał Pietrzak (10-6-1)-Marcin Krakowiak (12-4-0)
Adrianna Kreft (5-0-0)-Yasmin Guimarães (5-1-0)
Rafał Kijańczuk (12-6-0)-Kleber Silva (21-11-0)
Karta wstępna:
Sandra Succar (1-0-0)-Wiktoria Czyżewska (2-0-0)
Wilson Varela (9-5-0)-Łukasz Rajewski (12-8-0)
Liga Typerów Polski-Sport.pl

Anthony Joshua – Robert Helenius (12.08): Zakłady, Typy, Zapowiedź. Karta walk gali w Londynie

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA