Antiga zostaje trenerem siatkarek z Rzeszowa!

Stephane Antiga, były trener reprezentacji Polski oraz szkoleniowiec Onico Warszawy objął funkcję szkoleniowca ekipy KS Developres SkyRes Rzeszów

Francuz  będzie z pewnością jednym z największych hitów transferowych tego roku w siatkówce kobiecej. Trenera z taką renomą w Developresie chyba jeszcze nie było.

Pamiętajmy Stephana Antiga zdobył pezcież tytuł mistrza świata z Polska reprezentacją, potem zasiadł na ławce trenerskiej reprezentacji Kanady. W Tym sezonie zdobył wicemistrzostwo kraju z ekipą Onico Warszawy.

Mówiło się ostatnio, że Antiga być może zastąpić trenera Gardiniego w zespole z Kędzierzyna Koźla. Teraz już wiemy, że Francuza czaka całkiem nowa rola, bowiem nigdy nie trenował żeńskiej ekipy. Doświadczony szkoleniowiec chcę sobie stawiać wyzwania i osiągać coraz większe sukcesy.

– Od jutra zaczynam pracę w Developresie. Spotkam się z trenerem Bartkiem Dąbrowskim i wspólnie będziemy analizować dotychczasowe mecze drużyny. Chcę jak najwięcej się dowiedzieć o naszych dziewczynach i ewentualnie ocenić, kto i na jakich pozycjach będzie nam potrzebny – dodał trener.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA