AO: Larsson rozgromiona! Radwańska w III rundzie!

22 sty 2015, 01:56

Agnieszka Radwańska bez żadnych kłopotów awansowała do III rundy wielkoszlemowego Australian Open! Krakowianka rozbiła Szwedkę- Johannę Larsson 6:0 6:1!

Pierwszy set był bez historii. Polka wygrała wszystkie gemy i po 23 minutach prowadziła już 1:0 w setach. Warto zaznaczyć, że rywalka w całej pierwszej odsłonie zdołała ugrać jedynie 10 “piłek” w tym “aż” 4 w piątym gemie!

Druga odsłona rozpoczęła się ponownie od pewnego wygrania podania przez Radwańską. Jednak przy podaniu Larsson wydarzyło się coś niesamowitego jak na to spotkanie! Szwedka wygrała swoje podanie do 0 i zapowiadało się ciekawe widowisko w drugim secie. Jak się po chwili okazało nic z tych rzeczy! Podrażniona “Isia” wygrała 17 akcji z rzędu, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 6:1!

Warto zaznaczyć, że całe spotkanie trwało “aż” 44 minuty, a podczas niego Szwedka zdobyła 16 małych punktów!