Apator Toruń na czele PGE Ekstraligi. Jak prezentuje się cała tabela?

10 kwi 2023, 09:55

Największy hit inauguracyjnej rundy PGE Ekstraligi został przełożony na 27 kwietnia. W pozostałych trzech meczach emocji jednak nie zabrakło. W każdym pojedynku o końcowym rozstrzygnięciu decydował bowiem dopiero ostatni, piętnasty wyścig. Jak po pierwszych zmaganiach prezentuje się tabela?

Świetny początek sezonu. Apator Toruń liderem rywalizacji

Fani żużla wreszcie się doczekali. Powrócił nowy sezon, a wraz z nim moglisy zobaczyć w miniony weekend mecze w Toruniu, Grudziądzu i Lesznie. Zmagania rozpoczęły się w Wielką Sobotę, kiedy to zwycięstwo 47:43 na własnym terenie odniósł For Nature Solutions KS Apator Toruń, który okazał się zespołem lepszym niż się ebut.pl Stal Gorzów.

Nie był to jednak koniec emocji. W sobotę Tauron Włókniarz Częstochowa zremisował w Grudziądzu z tamtejszym ZOOleszcz GKM-em. Zarówno w pierwszym, jak i drugim meczu o ostatecznym wyniku konfrontacji zadecydował ostatni, czyli piętnasty wyścig. Fani lepszego początku wymarzyć sobie więc nie mogli.

Na dokładkę w samą Wielkanoc odbyły się jeszcze zawody w Lesznie. Na własnym obiekcie Fogo Unia podejmowała debiutanta na poziomie PGE Ekstraligi, czyli Cellfast Wilki Krosno. Jeszcze przed piętnastym wyścigiem było tam blisko niespodzianki. Ostatecznie gospodarzom udało się jednak wygrać 46:44.

Kibice niezadowoleni mogą być tylko z faktu, że hit inauguracyjnej rundy został przełożony na 27 kwietnia. Chodzi o pojedynek z udziałem obrońców mistrzowskiego tytułu, czyli zawodników Platinum Motoru Lublin. W pierwszej kolejce mieli oni się zmierzyć Betard Spartą Wrocław.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Wraca PGE Ekstraliga! Pierwsze mecze już w świąteczną sobotę

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA