Strona główna Siatkówka Artur Szalpuk zagra w Rosji?! Bardzo możliwe!

Artur Szalpuk zagra w Rosji?! Bardzo możliwe!

0
Polska - Belgia 05.09.2018 r. Szczecin Fot. Adam Kowalski

O odejściu Artura Szalpuka z PGE SKry Bełchatów mówi się od kilku tygodni. Eksperci zaczęli zastanawiać się nad kierunkiem, jaki obierze przyjmujący. Mówiło się o Warszawie, Suwałkach czy Zawierciu, ale jak się okazało Szalpuk ma szansę spróbować swoich sił za granicą.

Artur Szalpuk w nadchodzącym sezonie miałby wystąpić w lidze rosyjskiej! Tę informację potwierdził Polsatowi Sport agent zawodnika, Jakub Michalak. “Negocjacje z jednym z rosyjskich klubów są na ostatniej prostej” – powiedział manager.

Michalak nie zdradził jednak o jaki klub chodzi. W związku z limitami obcokrajowców w drużynach (dwóch zawodników w zespole – przyp. red.) ustalono, że w grę wchodzą takie marki jak Fakieł Nowy Urengoj, Biełogorie Biełgorod, Zenit Sankt Petersburg i Ural Ufa.

Szalpuk rozpoczął seniorską karierę w AZS-ie Politechnice Warszawskiej. Stamtąd przenosił się kolejno do Cerradu czarnych Radom, PGE Skry Bełchatów, Trefla Gdańsk i z powrotem do Skry. Wyjazd do Rosji będzie jego pierwszą zagraniczną przygodą. http://credit-n.ru/kreditnye-karty.html

Komentarze