ASOBAL: Wygrana Barcelony. Grał Syprzak

24 wrz 2015, 08:00

FC Barcelona Lassa pokonała 40:28 Badę Huesca w 4. kolejce ligi ASOBAL. Trzy bramki dla ekipy z Katalonii zdobył Kamil Syprzak.

Najlepsza drużyna piłki ręcznej na świecie w 4. serii spotkań ligi ASOBAL podejmowała 14 ekipę rozgrywek, Badę Huesca. Mogło by się wydawać, że Duma Katalonii wręcz zniesie z boiska rywali i od samego początku narzuci swoje tempo gry. Tak się jednak nie stało. Na dwie i pół minuty przed przerwą na tablicy wynikow widniał rezultat 17:17. Dopiero wtedy Barcelona podkręciła tempo, rzuciła trzy bramki i schodziła do szatni prowadząc 20:17.

Druga częśc gry wyglądała z goła inaczej. Badzie końcówka pierwszej połowy chyba podcięła skrzydła bo już nie grali tak efektywnie, często marnując dobre okacje i popełniając proste błedy w defensywie.

W ekipie Barcelony zagrał reprezentant Polski, Kamil Syprzak. Nasz obrotowy rzucił trzy bramki popisując się stuprocentową skutecznością.

Bada Huesca – FC Barcelona Lassa 28:40 (17:20)
Najwięcej bramek: dla Bady – Alejandro Marcelo Fuentes 7; dla Barcelony – Gudjon Valur Sigurdsson 7, Wael Jallouz, Víctor Tomas – po 5