ATP World Tour Finals: Kolejna wygrana debla Kubot/Lindstedt!

14 lis 2014, 14:43

Polsko-szwedzki debel Łukasz Kubot/Robert Lindstedt idzie jak burza w finałowym turnieju ATP World Tour Finals, który rozgrywany jest w Londynie! Nasz debel tym razem zwyciężył 6:4 6:4 z Holendrem Rojerem i Rumunem Tecau!

Aby wygrać pierwszego seta wystarczyło jedno przełamanie w 5 gemie przez Kubota i Lindstedta. Reszta odsłony została już spokojni dograna przez naszą parę, a co za tym idzie set padł łupem Polaka i Szweda 6:4.

Drugi set był już znacznie ciekawszy. Najpierw nasza para przełamała rywali już w trzecim gemie, po czym to Holender i Rumun odwdzięczyli się tym samym przy stanie 3:2 doprowadzając do remisu. Taki stan utrzymał się aż do wyniku 6:6, kiedy to o losach seta, a jak się też później okazało całego spotkania musiał zadecydować tie-break, którego 7:4 wygrała polsko-szwedzka para kończąc spotkanie wynikiem 6:4 7:6(4)!